Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Дайте пораду по вибору гірського велосипеду

Участников: 3

Перейти вниз

Дайте пораду по вибору гірського велосипеду Empty Дайте пораду по вибору гірського велосипеду

Сообщение автор Муха Пн Июн 17, 2024 4:05 pm

Планую придбати свій перший гірський велосипед, але не можу визначитися з моделлю. Хотілося б почути ваші поради. Велосипед планую використовувати для катання по лісових стежках і невеликих гірських маршрутах. Бюджет до 15 тисяч гривень. Які параметри важливо враховувати при виборі і на що звернути увагу в першу чергу?
Муха
Муха

Сообщения : 1118
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Дайте пораду по вибору гірського велосипеду Empty Re: Дайте пораду по вибору гірського велосипеду

Сообщение автор Despasito Пн Июн 17, 2024 4:05 pm

Якщо ти тільки починаєш, то раджу звернути увагу на велосипеди з алюмінієвою рамою, вони досить легкі і міцні. Також важливо, щоб у велосипеда була гарна амортизаційна вилка, це дуже допоможе при їзді по нерівних дорогах. Ще зверни увагу на якість перемикачів передач, адже це впливає на комфорт під час їзди. У твоєму бюджеті можна знайти непогані варіанти серед відомих брендів, таких як Giant чи Trek.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1421
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Дайте пораду по вибору гірського велосипеду Empty Re: Дайте пораду по вибору гірського велосипеду

Сообщение автор Муха Пн Июн 17, 2024 4:06 pm

Так, я читав про те, що алюмінієві рами мають гарну міцність при невеликій вазі, це точно те, що мені потрібно. Щодо амортизаційної вилки, то я бачив різні типи – з блокуванням і без. Чи є сенс переплачувати за вилку з блокуванням, якщо я не планую кататися професійно? Також чув, що є різні типи гальм – механічні та гідравлічні. Які краще обрати для початківця?
Муха
Муха

Сообщения : 1118
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Дайте пораду по вибору гірського велосипеду Empty Re: Дайте пораду по вибору гірського велосипеду

Сообщение автор JeckShepard Пн Июн 17, 2024 4:06 pm

Муха пишет:Так, я читав про те, що алюмінієві рами мають гарну міцність при невеликій вазі, це точно те, що мені потрібно. Щодо амортизаційної вилки, то я бачив різні типи – з блокуванням і без. Чи є сенс переплачувати за вилку з блокуванням, якщо я не планую кататися професійно? Також чув, що є різні типи гальм – механічні та гідравлічні. Які краще обрати для початківця?

Дуже добре, що ти задаєш такі питання, це допоможе зробити правильний вибір. Якщо говорити про вилку з блокуванням, то для аматорського катання вона не є обов'язковою, але може додати комфорту при їзді по рівних дорогах. Щодо гальм, то гідравлічні, звісно, ефективніші і менш вимогливі в обслуговуванні, але й дорожчі. Для початку механічні дискові гальма будуть цілком достатні.

До речі, рекомендую звернути увагу на модель Marin Wildcat Trail 1 https://veliki.com.ua/ua/goods_marin-wildcat-trail-1-27-5.htm це чудовий велосипед для початківців і любителів, який має відмінне співвідношення ціни та якості. Його можна знайти в магазині Veliki. У них великий вибір товарів, детальний опис кожної моделі, офіційна гарантія та швидка доставка по Україні. Я сам нещодавно купував у них велосипед і залишився дуже задоволений сервісом.

Дайте пораду по вибору гірського велосипеду Image

JeckShepard

Сообщения : 40
Дата регистрации : 2021-12-08

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения