Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Вибір якісного турістичного велосипеду

Участников: 3

Перейти вниз

Вибір якісного турістичного велосипеду Empty Вибір якісного турістичного велосипеду

Сообщение автор JeckShepard Пн Июн 17, 2024 1:35 pm

Я планую придбати туристичний велосипед, але зовсім не знаю, на що варто звертати увагу. Може, хтось має досвід у цій сфері та може поділитися порадами? Хочеться, щоб велосипед був надійний, комфортний для довгих поїздок і з можливістю возити багаж. Які бренди та моделі рекомендуєте? Можливо, є важливі деталі, про які я навіть не здогадуюсь.

JeckShepard

Сообщения : 40
Дата регистрации : 2021-12-08

Вернуться к началу Перейти вниз

Вибір якісного турістичного велосипеду Empty Re: Вибір якісного турістичного велосипеду

Сообщение автор Despasito Пн Июн 17, 2024 1:36 pm

Для туристичного велосипеда важливо, щоб він мав міцну раму, бажано з хромомолібденової сталі або алюмінію. Система передач має бути надійною, краще всього вибрати щось від Shimano або SRAM. Також варто звернути увагу на комфорт сідла і можливість кріплення багажників. З гальмами краще не економити — гідравлічні дискові гальма забезпечать максимальну безпеку.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1422
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Вибір якісного турістичного велосипеду Empty Re: Вибір якісного турістичного велосипеду

Сообщение автор JeckShepard Пн Июн 17, 2024 1:36 pm

Тепер я розумію, що потрібно шукати велосипед з міцною рамою і гарними гальмами. А що щодо підвіски? Чи потрібна вона на туристичному велосипеді? І які саме моделі ви могли б порекомендувати? Мені цікаво почути про ваші особисті улюбленці або навіть про власний досвід з туристичними велосипедами.

JeckShepard

Сообщения : 40
Дата регистрации : 2021-12-08

Вернуться к началу Перейти вниз

Вибір якісного турістичного велосипеду Empty Re: Вибір якісного турістичного велосипеду

Сообщение автор Муха Пн Июн 17, 2024 1:37 pm

JeckShepard пишет:Тепер я розумію, що потрібно шукати велосипед з міцною рамою і гарними гальмами. А що щодо підвіски? Чи потрібна вона на туристичному велосипеді? І які саме моделі ви могли б порекомендувати? Мені цікаво почути про ваші особисті улюбленці або навіть про власний досвід з туристичними велосипедами.

Раджу звернути увагу на велосипед Pride Rocx Dirt Tour https://veliki.com.ua/ua/goods_pride-rocx-dirt-tour.htm мій друг нещодавно придбав його і дуже задоволений. Зайшов в інтернет-магазин Veliki, де є великий вибір товарів і детальний опис кожної моделі.

Велосипед має відмінну раму з алюмінію, надійні гідравлічні дискові гальма та якісну трансмісію Shimano. Ще й офіційна гарантія та швидка доставка по Україні додають впевненості в покупці. Це чудовий варіант для тих, хто планує тривалі подорожі з комфортом і безпекою.

Вибір якісного турістичного велосипеду Image
Муха
Муха

Сообщения : 1119
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения