Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Кому потрібно носити ортопедичне взуття?

+2
Luter90
Шипучка
Участников: 6

Перейти вниз

Кому потрібно носити ортопедичне взуття? Empty Кому потрібно носити ортопедичне взуття?

Сообщение автор Шипучка Ср Июн 26, 2024 8:27 am

Привіт усім! У мене є питання: хто має носити ортопедичне взуття? Я чула, що це важливо для багатьох людей, але не знаю точно, кому саме це необхідно. Це лише для тих, хто має проблеми з ногами, чи є якісь інші причини, через які варто носити таке взуття? Дякую за відповіді!
Шипучка
Шипучка

Сообщения : 482
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Кому потрібно носити ортопедичне взуття? Empty Re: Кому потрібно носити ортопедичне взуття?

Сообщение автор Luter90 Ср Июн 26, 2024 8:28 am

Привіт! Хочу поділитися своїм досвідом. Я почав носити ортопедичне взуття після того, як мені діагностували плоскостопість. Спочатку думав, що це буде незручно, але виявилося, що навпаки – взуття дуже комфортне. Після кількох місяців використання я помітив значне покращення свого самопочуття, особливо після довгих прогулянок або роботи на ногах.

Luter90

Сообщения : 112
Дата регистрации : 2021-12-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Кому потрібно носити ортопедичне взуття? Empty Re: Кому потрібно носити ортопедичне взуття?

Сообщение автор Despasito Ср Июн 26, 2024 8:29 am

Ортопедичне взуття призначене не лише для людей з конкретними медичними діагнозами, такими як плоскостопість чи артрит. Воно може бути корисним для будь-кого, хто відчуває дискомфорт або втому в ногах під час тривалої ходьби чи стояння. Особливо важливо носити таке взуття спортсменам, людям з надмірною вагою та тим, хто проводить багато часу на ногах.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1401
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Кому потрібно носити ортопедичне взуття? Empty Re: Кому потрібно носити ортопедичне взуття?

Сообщение автор Муха Ср Июн 26, 2024 8:32 am

Ортопедичне взуття  https://ortosalon.ua/ua/ortopedicheskaya-obuv/  має безліч переваг і може бути корисним для багатьох людей. По-перше, воно забезпечує правильну підтримку стопи, що допомагає зменшити навантаження на суглоби та хребет. Це особливо важливо для людей з плоскостопістю, артритом або іншими ортопедичними проблемами. По-друге, ортопедичне взуття часто має спеціальні устілки та амортизаційні вставки, що забезпечують комфорт і знижують втому під час ходьби чи стояння. По-третє, таке взуття допомагає уникнути розвитку деформацій стопи та інших ортопедичних захворювань, що може бути важливим профілактичним заходом. Крім того, варто зазначити, що ортопедичне взуття корисне не лише для дорослих, а й для дітей, адже правильне формування стопи в дитячому віці є запорукою здоров’я на все життя.

Кому потрібно носити ортопедичне взуття? Vzroslaya-obuv-272x158
Муха
Муха

Сообщения : 1107
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Кому потрібно носити ортопедичне взуття? Empty Re: Кому потрібно носити ортопедичне взуття?

Сообщение автор Ksu Вт Июл 02, 2024 12:34 pm

І обов'язково потрібно приймати препарати з кальцієм та вітамін Д.
Ksu
Ksu

Сообщения : 56
Дата регистрации : 2023-09-19
Возраст : 39

Вернуться к началу Перейти вниз

Кому потрібно носити ортопедичне взуття? Empty Re: Кому потрібно носити ортопедичне взуття?

Сообщение автор Александр Маслов Ср Июл 03, 2024 12:55 pm

Кальцій дуже важливий для живлення кісток, що в свою чергу робить їх міцними та постава людини буде правильною. Можна обирати продукти з високим вмістом кальцію https://www.calcemin.com.ua/uk/calcium-rich-foods/ , або приймати препарати додатково. Про це вже спитайте свого лікаря. Мені мій призначив Кальцемін.
Александр Маслов
Александр Маслов

Сообщения : 134
Дата регистрации : 2022-02-19
Возраст : 37

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения