Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Дайте рекомендацію щодо молочної суміші для немовлят

Участников: 2

Перейти вниз

Дайте рекомендацію щодо молочної суміші для немовлят Empty Дайте рекомендацію щодо молочної суміші для немовлят

Сообщение автор Despasito Чт Май 16, 2024 12:20 pm

Які основні переваги суміші NAN Expert порівняно з іншими молочними сумішами для немовлят? Може хтось поділитися своїм досвідом використання цього продукту? Буду вдячний за відповіді з детальним поясненням.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1401
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Дайте рекомендацію щодо молочної суміші для немовлят Empty Re: Дайте рекомендацію щодо молочної суміші для немовлят

Сообщение автор Шипучка Чт Май 16, 2024 12:24 pm

Консультувалась з дитячим лікарем, коли виховувала свою найменшу дочку. Дана суміш містить унікальний склад, який спеціально розроблено для задоволення потреб немовлят в різних вікових категоріях. Вона забезпечує оптимальний рівень поживності та сприяє здоровому розвитку дитини. Цей продукт мені порекомендував цей же дитячий лікар.
Шипучка
Шипучка

Сообщения : 482
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Дайте рекомендацію щодо молочної суміші для немовлят Empty Re: Дайте рекомендацію щодо молочної суміші для немовлят

Сообщение автор Despasito Чт Май 16, 2024 12:24 pm

Дякую за відповідь! Звучить переконливо. Ще мене цікавить, чи є у цій суміші додаткові компоненти, які сприяють зміцненню імунітету або розвитку мозку у дитини? І чи можна використовувати її для годування дітей з різними харчовими потребами?
Despasito
Despasito

Сообщения : 1401
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Дайте рекомендацію щодо молочної суміші для немовлят Empty Re: Дайте рекомендацію щодо молочної суміші для немовлят

Сообщение автор Шипучка Чт Май 30, 2024 12:51 pm

Як я читала, коли вибирала цю суміш, до того ж, мені лікар говорив, що ця суміш доповнена пребіотиками, які сприяють зміцненню імунітету та нормальному функціонуванню кишкової флори у дітей. Також вона містить DHA, який сприяє розвитку мозку. Щодо використання для дітей з різними харчовими потребами, рекомендую звернутися до лікаря для індивідуальних порад.
Щодо того, де саме купувати, то я би рекомендувала інтернет-магазин Маудау, там є саме ця молочна суміш NAN Expert Prо https://maudau.com.ua/product/sukha-molochna-sumish-nan-expert-pro-potriinyi-komfort-800-h, яка мені найбільше зайшла і моїй дитині звичайно, ну і яку звичайно мені порекомендував лікар.
Дайте рекомендацію щодо молочної суміші для немовлят Bd24ed38-2aa2-4b58-9692-3305cb40af22
Шипучка
Шипучка

Сообщения : 482
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения