Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Яка відпустка може бути під час війни?

Участников: 4

Перейти вниз

Яка відпустка може бути під час війни? Empty Яка відпустка може бути під час війни?

Сообщение автор Муха Ср Июн 12, 2024 9:09 pm

Усім привіт. Можливо, хтось мені дасть пораду. Я переселенка. Офіційний статус ВПО маю. Знайшла роботу. Працюю вже там більше року. Хотіла взяти відпустку. Але мій роботодавець не хоче давати мої законні 24 дні відпустки. Чи має він на це право. Та що мені робити у цій ситуації?
Муха
Муха

Сообщения : 1146
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Яка відпустка може бути під час війни? Empty Re: Яка відпустка може бути під час війни?

Сообщение автор Luter90 Ср Июн 12, 2024 9:13 pm

Погано, коли не знаєш свої законні права. Зараз, під час війни, усе геть помінялося. Я теж чув, що відпустки можуть бути меншими під час воєнного стану. Це вам треба з юристом порадитися.

Luter90

Сообщения : 113
Дата регистрации : 2021-12-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Яка відпустка може бути під час війни? Empty Re: Яка відпустка може бути під час війни?

Сообщение автор Despasito Ср Июн 12, 2024 9:18 pm

Може варто якось домовлятися та розмовляти із роботодавцем. Нехай обґрунтую, чому відпустка стала менше. Щорічна основна відпустка, як я знаю, не може бути менша ніж 24 дні. Якщо не вдастся вирішити проблему мирним шляхом - йдіть до юриста.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1462
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Яка відпустка може бути під час війни? Empty Re: Яка відпустка може бути під час війни?

Сообщение автор Шипучка Ср Июн 12, 2024 9:29 pm

Муха пишет:Усім привіт. Можливо, хтось мені дасть пораду. Я переселенка. Офіційний статус ВПО маю. Знайшла роботу. Працюю вже там більше року. Хотіла взяти відпустку. Але мій роботодавець не хоче давати мої законні 24 дні відпустки. Чи має він на це право. Та що мені робити у цій ситуації?

Згідно з законодавством України, кожен працівник має право на щорічну основну відпустку тривалістю не менше 24 календарних днів. Однак, під час воєнного стану роботодавець дійсно має право обмежувати тривалість відпусток.
Щодо вашої особистої ситуації, раджу звернутися до юристів платформи pravovsim.  https://pravovsim.org/lawyers Це безкоштовний онлайн-ресурс, де ви можете отримати юридичну консультацію та роз'яснення з приводу ваших трудових прав і можливих дій у такій ситуації. На цій платформі працюють досвідчені юристи, які допоможуть вам зрозуміти, чи законно ваш роботодавець обмежує вашу відпустку, та які кроки ви можете зробити для захисту своїх прав. Крім того, ви зможете знайти багато корисної інформації про те, як діяти в умовах воєнного стану, які права ви маєте як ВПО, і як вам краще діяти для вирішення конфліктних ситуацій з роботодавцем.

Яка відпустка може бути під час війни? 11-06-2024-213555
Шипучка
Шипучка

Сообщения : 522
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения