Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Стоматолог у Києві

+5
Лика
Нива
Бугор
Dava
Richard
Участников: 9

Перейти вниз

Стоматолог у Києві Empty Стоматолог у Києві

Сообщение автор Richard Вт Июн 06, 2023 4:09 pm

Можете порекомендувати кваліфікованого стоматолога у Києві? Я зараз зі службовим відрядженням у Києві на місяць, взагалі не орієнтуюсь куди тут краще звернутися, щоб потім не пошкодувати


Последний раз редактировалось: Richard (Вт Июн 06, 2023 9:05 pm), всего редактировалось 2 раз(а)
Richard
Richard

Сообщения : 9
Дата регистрации : 2022-04-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Стоматолог у Києві Empty Re: Стоматолог у Києві

Сообщение автор Dava Вт Июн 06, 2023 4:14 pm

Нині такі ціни в Києві на послуги у стоматолога, що якщо у вас не гостра потреба, то може варто звернутися вже вдома до свого стоматолога, як повернетесь додому.
Dava
Dava

Сообщения : 7
Дата регистрации : 2022-04-16

Вернуться к началу Перейти вниз

Стоматолог у Києві Empty Re: Стоматолог у Києві

Сообщение автор Бугор Вт Июн 06, 2023 9:08 pm

Якісне лікування і доступна ціна зазвичай вважаються суперечливими поняттями. Особисто я завжди ставлю здоров'я на перше місце і не економлю на ньому. Зараз я живу в Голосіївському районі Києва і можу рекомендувати стоматологів цієї клініки https://kutsdental.com.ua/. А за цінами зараз у всіх плюс мінус одне й теж, різниця лише в якості обслуговування.
Бугор
Бугор

Сообщения : 7
Дата регистрации : 2022-04-21

Вернуться к началу Перейти вниз

Стоматолог у Києві Empty Re: Стоматолог у Києві

Сообщение автор Нива Вт Июн 06, 2023 9:11 pm

Мені співробітниця рекомендувала сходити в міську стоматологію на Подолі, мовляв ціни дешевші. Після того як у мене пломба вилетіла через місяць, більше я на поради подешевше не ведуся
Нива
Нива

Сообщения : 3
Дата регистрации : 2022-04-20

Вернуться к началу Перейти вниз

Стоматолог у Києві Empty Re: Стоматолог у Києві

Сообщение автор Лика Вт Июн 20, 2023 8:59 pm

Здравствуйте. Хочу с вами поделиться контактами очень хорошей клиники "UMA CLINIC" , у них на реставрацию зубов киев цены самые выгодные. У меня были всегда проблемные зубы, но меня это не сильно беспокоило, а вот сейчас решила что нужно заняться зубами причём серьёзно. Мне предложили очень хорошее решение моей проблемы с зубами на современном оборудовании, сейчас в процессе восстановления зубов результат, тот который есть мне уже нравиться. Советую, останетесь довольны и здоровы.

Лика

Сообщения : 29
Дата регистрации : 2021-11-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Стоматолог у Києві Empty Re: Стоматолог у Києві

Сообщение автор Motty Пт Сен 08, 2023 4:24 pm

У меня тоже с зубами проблема. Но я очень боюсь стомтаологов
Motty
Motty

Сообщения : 2
Дата регистрации : 2023-09-08

Вернуться к началу Перейти вниз

Стоматолог у Києві Empty Re: Стоматолог у Києві

Сообщение автор nejolay Пт Сен 08, 2023 4:28 pm

Одна из самых топовых стоматологических клиник Киева - это Фортуна Дент https://fortuna-dent.com.ua/ Советую вам туда обратиться, если есть какие-то проблемы с зубами. Тут есть практически все специалисты, которые могут решить проблемы с зубами разной сложности - выравнивание, пломбирование, чистка и так далее. Так что заходите на сайт и там все выясняйте. Надеюсь, что я вам помогла с этим вопросом.
nejolay
nejolay

Сообщения : 6
Дата регистрации : 2023-04-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Стоматолог у Києві Empty Re: Стоматолог у Києві

Сообщение автор Валерия Чт Апр 04, 2024 9:21 am

До стоматолога з різними питаннями звертаються пацієнти....
Валерия
Валерия

Сообщения : 38
Дата регистрации : 2023-12-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Стоматолог у Києві Empty Re: Стоматолог у Києві

Сообщение автор Александр Маслов Чт Апр 04, 2024 9:27 am

А якщо гінгівіт? Це так само до стоматолога?
Александр Маслов
Александр Маслов

Сообщения : 78
Дата регистрации : 2022-02-19
Возраст : 36

Вернуться к началу Перейти вниз

Стоматолог у Києві Empty Re: Стоматолог у Києві

Сообщение автор Валерия Чт Апр 04, 2024 9:41 am

Гінгівіт дуже багато незручностей та дискомфорту може принести. Запалення ясен, кровотеча, біль - все це точно неможливо не помітити у своїй ротовій порожнині.... Ось простими словами описано як лікувати гінгівіт https://stomatidine.com.ua/main-menu/gingivit/ . Використовуючи перевірені сучасні медичні препарати можна швидко зняти усі симптоми та вилікувати хворобу. Досвідчений стоматолог завжди якісно в цих питаннях проконсультує
Валерия
Валерия

Сообщения : 38
Дата регистрации : 2023-12-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения