Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Чи можна консультуватись з юристом онлайн?

Участников: 4

Перейти вниз

Чи можна консультуватись з юристом онлайн? Empty Чи можна консультуватись з юристом онлайн?

Сообщение автор Despasito Чт Май 25, 2023 11:40 pm

Доброго дня! Я хотів би дізнатися більше про можливості отримання юридичних консультацій онлайн. Я маю певні питання щодо своїх прав і потребую професійної допомоги. Які сервіси або платформи ви можете порекомендувати для отримання якісної юридичної консультації в онлайн-форматі?


Последний раз редактировалось: Despasito (Чт Май 25, 2023 11:57 pm), всего редактировалось 1 раз(а)
Despasito
Despasito

Сообщения : 1162
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи можна консультуватись з юристом онлайн? Empty Re: Чи можна консультуватись з юристом онлайн?

Сообщение автор Муха Чт Май 25, 2023 11:46 pm

Привіт! Мені здається, юридичні консультації онлайн є дуже зручним та доступним способом отримати допомогу юриста. Чому ні? Інше питання - де краще шукати кваліфікованого юриста…
Муха
Муха

Сообщения : 925
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи можна консультуватись з юристом онлайн? Empty Re: Чи можна консультуватись з юристом онлайн?

Сообщение автор Шипучка Чт Май 25, 2023 11:59 pm

Зараз є дуже зручні онлайн платформи або додатки, де можна знайти фахівців у даній сфері. Вони надають можливість звернутися до професійних юристів з різних напрямків та отримати консультацію через чат або відеозв'язок.
Шипучка
Шипучка

Сообщения : 405
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи можна консультуватись з юристом онлайн? Empty Re: Чи можна консультуватись з юристом онлайн?

Сообщение автор Bobik Пт Май 26, 2023 12:08 am

Despasito пишет:Доброго дня! Я хотів би дізнатися більше про можливості отримання юридичних консультацій онлайн. Я маю певні питання щодо своїх прав і потребую професійної допомоги. Які сервіси або платформи ви можете порекомендувати для отримання якісної юридичної консультації в онлайн-форматі?
Знаю хорошу онлайн платформу, яка надає доступ до юристів з різних напрямків, включаючи цивільне право, сімейне право, кримінальне право та багато інших. Ви можете поставити своє питання і отримати відповідь від кваліфікованих юристів через чат або відеозв'язок. Онлайн додаток "Консультант" https://consultant.net.ua/  також пропонує можливість запланувати консультацію з юристом за певною датою та часом, щоб вам було зручно. Ви можете отримати вичерпні відповіді на ваші питання, отримати правовий поради та навіть підготувати необхідні документи під керівництвом професіоналів.
Чи можна консультуватись з юристом онлайн? Gi6LUdnt.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82%2025-05-2023%2022:37:01
Bobik
Bobik

Сообщения : 26
Дата регистрации : 2022-09-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения