Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

На чому можна заробити гроші?

Участников: 4

Перейти вниз

На чому можна заробити гроші? Empty На чому можна заробити гроші?

Сообщение автор melissa11 Пн Ноя 07, 2022 7:20 pm

Привіт. Думаю,я така не одна. Уже 8 місяців, як лишилась без роботи. Шукаю будь який підробіток. Можливо хтось щось зможе порадити?
Я схиляюсь зараз до криптоінвестицій.Всі знайомі, друзі досить не погано заробляють на біржах. Я от наткнулась на статтю Начасі https://nachasi.com/crypto/2022/05/24/yak-kupiti-bitkoyin-v-ukrayini/ про те, як купити і де біткоін в Україні. Можливо порадите обмінники, де для новачків є знижки? Або можливо ще якісь цікаві статті? Буду дуже вдячна.

melissa11

Сообщения : 4
Дата регистрации : 2022-08-28

Вернуться к началу Перейти вниз

На чому можна заробити гроші? Empty Re: На чому можна заробити гроші?

Сообщение автор Nala Пн Ноя 21, 2022 5:27 pm

Їдьте за кордон заробляти. Ось вам агентство - https://andriym.com/ Вакансій багато, допоможуть підібрати, документи оформити. А оці криптовалюти - то все МММ якесь))))

Nala

Сообщения : 24
Дата регистрации : 2022-04-05

Вернуться к началу Перейти вниз

На чому можна заробити гроші? Empty Re: На чому можна заробити гроші?

Сообщение автор Qiwi Пн Ноя 21, 2022 7:10 pm

наприклад ідешь на роботу і робиш там та не намагаєшься когось скажет так надурити На чому можна заробити гроші? 1f602 На чому можна заробити гроші? 1f602 На чому можна заробити гроші? 1f602

Qiwi

Сообщения : 104
Дата регистрации : 2021-11-08

Вернуться к началу Перейти вниз

На чому можна заробити гроші? Empty Re: На чому можна заробити гроші?

Сообщение автор rickpuer Ср Ноя 23, 2022 12:15 pm

Десятки тисяч різних слотів в kosmolot час виведення, в наші дні можуть відрізнятися кількома ключовими правилами. Великі ігрові автомати з великою кількістю ліній та можливістю ставок на кожну колонку та необмеженою кількістю комбінацій символів дозволяють частіше вигравати, але максимальний виграш у них не такий вже й великий.

rickpuer

Сообщения : 105
Дата регистрации : 2022-02-06

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения