Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Де краще купувати корми для котів?

Участников: 2

Перейти вниз

Де краще купувати корми для котів? Empty Де краще купувати корми для котів?

Сообщение автор Despasito Пт Май 19, 2023 5:47 pm

Доброго дня, форумчани. Нещодавно до мене прибився кіт. Не виганяти ж його. Вирішив, що хай живе в мене. Хочу трохи побалувати його та купити корми. Порадьте мені чудовий зоомагазин, будь ласка.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1162
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Де краще купувати корми для котів? Empty Re: Де краще купувати корми для котів?

Сообщение автор Муха Пт Май 19, 2023 5:48 pm

Привіт. Я живу у приватному секторі та маю вдома цілу котоферму. Дуже вже я люблю цих пухнастиків. Купую їм корми у моєму улюбленому зоомагазині. Можу підказати, куди вам слід звернутися.
Муха
Муха

Сообщения : 925
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Де краще купувати корми для котів? Empty Re: Де краще купувати корми для котів?

Сообщение автор Despasito Пт Май 19, 2023 5:49 pm

Я теж дуже люблю цих пухнастиків. Вони такі м'які, завжди заспокоюють. Підкажіть де ви корми купуєте? І який би порадили? У мене просто немає досвіду у подібних покупках.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1162
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Де краще купувати корми для котів? Empty Re: Де краще купувати корми для котів?

Сообщение автор Муха Пт Май 19, 2023 5:51 pm

Я завжди купую у перевіреному зоомагазині MasterZoo. Тут дуже великий асортимент, ціни прийнятні та всі корми для котів https://masterzoo.ua/ua/catalog/koti/korm-dlya-kotv/ завжди свіжі. Якщо ви живете у квартирі і ваш кіт постійно знаходиться вдома, я б порекомендував вам сухий корм для кішок, що мешкають у приміщенні Brit Premium by Nature Cat Indoor. Він включає багато вітамінів, які необхідні вихованцю. Включає пребіотик, який робить травлення вашого кота здоровим. Більше вибору кормів для кішок ви можете побачити, перейшовши на сайт магазину. Раджу вам купувати тут.
Де краще купувати корми для котів? Suxoy-korm-dlja-kotov-zhivushix-v-pomeshenii-brit-premium-by-nature-cat-indoor-8-kg-kurica-15738327463753
Муха
Муха

Сообщения : 925
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения