Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Купівля монітору у Харкові

Участников: 3

Перейти вниз

Купівля монітору у Харкові Empty Купівля монітору у Харкові

Сообщение автор Despasito Сб Апр 22, 2023 8:30 am

Доброго дня всім! Хочу купити собі до комп'ютера новий монітор, бо мій надто старий та малого розміру. Порадьте мені якісний монітор не менше 30 дюймів по діагоналі, та інтернет-магазин у Харкові де його можна купити.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1168
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Купівля монітору у Харкові Empty Re: Купівля монітору у Харкові

Сообщение автор Муха Сб Апр 22, 2023 8:34 am

Я сам нещодавно міняв собі монітор, мій банально згорів, а ремонтувати його не бачу сенсу, він у мене був старим. Можу порадити магазин в якому його собі купила, там ти точно зможеш знайти монітор який тобі потрібний.
Муха
Муха

Сообщения : 926
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Купівля монітору у Харкові Empty Re: Купівля монітору у Харкові

Сообщение автор Despasito Сб Апр 22, 2023 8:37 am

Я відвідував магазин з комп'ютерною технікою у Харкові, але там вибір моніторів дуже малий. Буду дуже вдячний, якщо залишиш посилання на магазин в якому купував собі монітор. Я перегляну їх асортимент, та ознайомлюсь з цінами.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1168
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Купівля монітору у Харкові Empty Re: Купівля монітору у Харкові

Сообщение автор Муха Сб Апр 22, 2023 8:41 am

Придбав я собі монітор Samsung 32" LS32A600NWIXCI https://allo.ua/ua/harkiv/monitory/ в інтернет-магазині Алло. Цей монітор має дуже гарне зображення з чіткими кольорами і глибокими чорними кольорами. Розмір екрану 32 дюйми дозволяє зручно працювати з декількома вікнами одночасно.

Якість збірки також дуже хороша і монітор виглядає дуже стильно і сучасно. Крім того, ціна на цей монітор була дуже привабливою, що зробило покупку ще більш вигідною. Я рекомендую цей монітор усім, хто шукає якісний і зручний монітор за розумною ціною.

Купівля монітору у Харкові 1_811675863788
Муха
Муха

Сообщения : 926
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Купівля монітору у Харкові Empty Re: Купівля монітору у Харкові

Сообщение автор Alex25 Вт Ноя 21, 2023 9:34 am

Монітори є одним з основних елементів комп'ютера. У першу чергу увагу зазвичай приділяють процесору, відеокарті й обсягу пам'яті.

Alex25

Сообщения : 212
Дата регистрации : 2022-02-09

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения