Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Пилососи у Харкові

Участников: 2

Перейти вниз

Пилососи у Харкові Empty Пилососи у Харкові

Сообщение автор Despasito Сб Мар 18, 2023 11:03 pm

Привіт всім! У мене питання щодо пилососу. Не можу вибрати. Який би могли порадити? Все одно без мене вони ніби прибирати не будуть. Тоді, напевно, потрібно за потужністю вибирати.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1421
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Пилососи у Харкові Empty Re: Пилососи у Харкові

Сообщение автор Шипучка Сб Мар 18, 2023 11:04 pm

Despasito пишет:Привіт всім! У мене питання щодо пилососу. Не можу вибрати. Який би могли порадити? Все одно без мене вони ніби прибирати не будуть. Тоді, напевно, потрібно за потужністю вибирати.
Чому не будуть? Є ж роботи-пилососи, які просто вмикаєш і вони прибирають. навіть коли вас удома немає. Я ось чоловікові замовила на день народження. Вже оформили покупку.
Шипучка
Шипучка

Сообщения : 494
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Пилососи у Харкові Empty Re: Пилососи у Харкові

Сообщение автор Despasito Сб Мар 18, 2023 11:04 pm

Круто. Я також такий пилосос хочу. А можете, будь ласка. посилання скинути? Я тоді собі також зроблю подарунок.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1421
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Пилососи у Харкові Empty Re: Пилососи у Харкові

Сообщение автор Шипучка Сб Мар 18, 2023 11:07 pm

Despasito пишет:Круто. Я також такий пилосос хочу. А можете, будь ласка. посилання скинути? Я тоді собі також зроблю подарунок.
Та легко. Раджу вам купувати пилосос у Харкові https://allo.ua/ua/harkiv/products/pylesosy/ в магазині Алло. Такий робот-пилосос - це справжній помічник-прибиральник. Їм можна навіть керувати за допомогою телефону, достатньо лише встановити програму. Або просто увімкнути, коли пішов до магазину. А після приходу отримаєш чисту квартиру, крім того ще й повітря буде очищене. Так що обов'язково побалуйте себе гарною технікою.
Пилососи у Харкові 33_86_26
Шипучка
Шипучка

Сообщения : 494
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения