Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Якісний фільтр від накипу у Харкові

Участников: 2

Перейти вниз

Якісний фільтр від накипу у Харкові Empty Якісний фільтр від накипу у Харкові

Сообщение автор Despasito Вс Авг 22, 2021 9:26 am

Шукаю де можна купити якісний фільтр від накипу у Харкові.
Вже був у багатьох магазинах міста, та немає те, що мені треба. Такий хочу фільтр - щоб мав багато ступенів очищення, коштував не дуже дорого, невже такого фільтра не має у продажу ніде?
Despasito
Despasito

Сообщения : 1164
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Якісний фільтр від накипу у Харкові Empty Re: Якісний фільтр від накипу у Харкові

Сообщение автор Гарбирен Вс Авг 22, 2021 11:47 am

Це вам потрібно подивитись на фільтри від компанії Екософт.
В нас вже стоїть фільтр Екософт Стандарт, дуже гарно очищує питну воду, тільки потрібно картриджі міняти час від часу, десь раз на пів року.
Гарбирен
Гарбирен

Сообщения : 44
Дата регистрации : 2021-02-14
Возраст : 35

Вернуться к началу Перейти вниз

Якісний фільтр від накипу у Харкові Empty Re: Якісний фільтр від накипу у Харкові

Сообщение автор Despasito Вс Авг 22, 2021 11:48 am

Дякую, а скільки коштує такий фільтр? В як його можно придбати, не пам'ятаю, що десь бачив таку модель по очищенню питної води.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1164
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Якісний фільтр від накипу у Харкові Empty Re: Якісний фільтр від накипу у Харкові

Сообщение автор Гарбирен Вс Авг 22, 2021 11:52 am

То вам треба в магазині Екософт зайти, ось в Харкові тут https://ecosoft.ua/ua/kharkiv/ та подивитись скільки він запас коштує.
Я ж покупав з рік тому, а ціни вже могли й змінитись. Одно скажу, ви не пожалкуєте якщо візьмете такий фільтр. Він компактний, в мене стоїть на кухні під раковиною. Не заважає, воду якісно очищує. Вона приємна на смак і як з джерела така добра.
Таку воду можна пити як врослим, так і дітлахам прямо з під крану.
Якісний фільтр від накипу у Харкові XfAgZw8
Гарбирен
Гарбирен

Сообщения : 44
Дата регистрации : 2021-02-14
Возраст : 35

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения