Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Порадьте сонцезахисний засіб для тіла

Участников: 3

Перейти вниз

Порадьте сонцезахисний засіб для тіла Empty Порадьте сонцезахисний засіб для тіла

Сообщение автор Муха Вс Июл 28, 2024 4:49 pm

Порадьте, будь ласка, якийсь хороший сонцезахисний засіб для тіла. Планую відпочинок на морі, і дуже не хочеться обгоріти. Моя шкіра досить чутлива і схильна до алергій, тому шукаю щось якісне та надійне. Бажано, щоб крем захищав від усіх видів ультрафіолету і не викликав подразнень. Буду вдячний за будь-які поради та рекомендації, адже ринок зараз дуже насичений різними засобами, важко вибрати щось конкретне.
Муха
Муха

Сообщения : 1118
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Порадьте сонцезахисний засіб для тіла Empty Re: Порадьте сонцезахисний засіб для тіла

Сообщение автор Despasito Вс Июл 28, 2024 4:49 pm

Я теж нещодавно шукав хороший сонцезахисний крем і натрапив на кілька цікавих варіантів. Раджу звернути увагу на креми з SPF не менше 30. Моя дружина користується кремом, який має як хімічні, так і фізичні фільтри. Він добре захищає і не залишає жирного сліду. Крім того, важливо поновлювати крем кожні дві години і після кожного купання. Влітку це просто необхідність, особливо на пляжі.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1421
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Порадьте сонцезахисний засіб для тіла Empty Re: Порадьте сонцезахисний засіб для тіла

Сообщение автор Муха Вс Июл 28, 2024 4:49 pm

А який конкретно крем використовує ваша дружина? Я чув, що фізичні фільтри краще для чутливої шкіри, бо вони відбивають промені, а не поглинають їх. Можете порадити щось конкретне? Також цікавить, де ви зазвичай купуєте ці засоби? Хотілося б придбати щось перевірене і надійне, щоб бути впевненим у якості та безпеці для шкіри.
Муха
Муха

Сообщения : 1118
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Порадьте сонцезахисний засіб для тіла Empty Re: Порадьте сонцезахисний засіб для тіла

Сообщение автор Шипучка Вс Июл 28, 2024 4:50 pm

Муха пишет:А який конкретно крем використовує ваша дружина? Я чув, що фізичні фільтри краще для чутливої шкіри, бо вони відбивають промені, а не поглинають їх. Можете порадити щось конкретне? Також цікавить, де ви зазвичай купуєте ці засоби? Хотілося б придбати щось перевірене і надійне, щоб бути впевненим у якості та безпеці для шкіри.

Знаєте, я вже кілька років користуюся продукцією від Piel Cosmetics і дуже задоволений. Вони давно на ринку, самі є виробником, тому можуть гарантувати якість своїх засобів.

У них великий вибір сонцезахисних спреїв для тіла https://ua.pielcosmetics.com/catalog/solntsezashchitnye-sprei-dlya-tela/ кремів та інших продуктів з SPF. Можете подивитися їхній каталог на офіційній сторінці магазину. Особисто я користуюсь їхнім спреєм, який дуже легко наносити і він не залишає жирних слідів. Доставка по Україні швидка, що теж дуже зручно.

Порадьте сонцезахисний засіб для тіла Image
Шипучка
Шипучка

Сообщения : 494
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения