Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Що таке гіперплазія ендометрія?

Участников: 3

Перейти вниз

Що таке гіперплазія ендометрія? Empty Що таке гіперплазія ендометрія?

Сообщение автор JeckShepard Вс Июл 21, 2024 8:40 pm

Нещодавно натрапив на термін "гіперплазія ендометрія" і хочу зрозуміти, що це таке. Я розумію, що це пов'язано з жіночою репродуктивною системою, але що це саме означає? Чи є це серйозною проблемою? Як вона впливає на здоров'я?

JeckShepard

Сообщения : 40
Дата регистрации : 2021-12-08

Вернуться к началу Перейти вниз

Що таке гіперплазія ендометрія? Empty Re: Що таке гіперплазія ендометрія?

Сообщение автор Despasito Вс Июл 21, 2024 8:40 pm

Гіперплазія ендометрія – це стан, коли внутрішня оболонка матки, відома як ендометрій, потовщується більше норми. Це може бути викликано гормональними порушеннями, зокрема підвищеним рівнем естрогену без достатньої кількості прогестерону. Цей стан може бути безсимптомним, але також може викликати рясні або нерегулярні менструації. Хоча гіперплазія сама по собі не є раковою, вона може підвищувати ризик розвитку раку ендометрія, тому важливо стежити за станом та вчасно звертатися до лікаря.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1462
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Що таке гіперплазія ендометрія? Empty Re: Що таке гіперплазія ендометрія?

Сообщение автор JeckShepard Вс Июл 21, 2024 8:41 pm

Цікаво, що цей стан пов'язаний з гормонами. А як можна дізнатися, чи є у мене ця гіперплазія? Чи є якісь симптоми, на які варто звернути увагу? Може, є якісь методи профілактики або лікування? Дуже хотілося б дізнатися більше, щоб мати уявлення про цю проблему.

JeckShepard

Сообщения : 40
Дата регистрации : 2021-12-08

Вернуться к началу Перейти вниз

Що таке гіперплазія ендометрія? Empty Re: Що таке гіперплазія ендометрія?

Сообщение автор Муха Вс Июл 21, 2024 8:42 pm

JeckShepard пишет:Цікаво, що цей стан пов'язаний з гормонами. А як можна дізнатися, чи є у мене ця гіперплазія? Чи є якісь симптоми, на які варто звернути увагу? Може, є якісь методи профілактики або лікування? Дуже хотілося б дізнатися більше, щоб мати уявлення про цю проблему.

Ти можеш більше дізнатися про гіперплазію ендометрія https://www.lissod.com.ua/ua/prevention/dobrokachvennye_novoobrasovaniya/giperplazija-endometrija/ у лікарні Ізраїльської Онкології Lissod. Вся інформація там від професіоналів, і вона допоможе розібратися з цим питанням детальніше.

Якщо ти шукаєш всі відповіді на свої запитання, то варто зайти саме на цю сторінку. Там розповідається про причини, симптоми, методи діагностики та лікування. Вони мають чудових спеціалістів, які можуть надати точні рекомендації.

Що таке гіперплазія ендометрія? Image
Муха
Муха

Сообщения : 1146
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения