Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Від чого допомагає Ібупрофен?

+4
Шипучка
Despasito
JeckShepard
Муха
Участников: 8

Перейти вниз

Від чого допомагає Ібупрофен? Empty Від чого допомагає Ібупрофен?

Сообщение автор Муха Чт Июн 20, 2024 9:18 pm

Привіт усім! Мене цікавить, від чого саме допомагає Ібупрофен? Я чую, що багато людей використовують його для знеболення, але хотілося б дізнатися більше про конкретні випадки, коли він ефективний. Чи можете ви поділитися своїм досвідом або знаннями про цей препарат? Дякую!
Муха
Муха

Сообщения : 1107
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Від чого допомагає Ібупрофен? Empty Re: Від чого допомагає Ібупрофен?

Сообщение автор JeckShepard Чт Июн 20, 2024 9:20 pm

Однак, важливо дотримуватися інструкцій щодо дозування і не приймати Ібупрофен більше, ніж рекомендовано. Зазвичай дорослим рекомендується приймати 200-400 мг кожні 4-6 годин, але не більше 1200 мг на добу без консультації з лікарем.

JeckShepard

Сообщения : 40
Дата регистрации : 2021-12-08

Вернуться к началу Перейти вниз

Від чого допомагає Ібупрофен? Empty Re: Від чого допомагає Ібупрофен?

Сообщение автор Despasito Чт Июн 20, 2024 9:22 pm

Ібупрофен – це нестероїдний протизапальний препарат (НПЗП), який широко використовується для зняття болю, зменшення запалення та зниження температури. Його часто застосовують для лікування головного, зубного, м'язового болю, а також болю у суглобах і спині. Крім того, Ібупрофен ефективний при мігрені, дисменореї (болісні менструації) та для зниження гарячки. Він діє, блокуючи вироблення простагландинів – речовин, які викликають запалення та біль у тілі.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1401
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Від чого допомагає Ібупрофен? Empty Re: Від чого допомагає Ібупрофен?

Сообщение автор Шипучка Чт Июн 20, 2024 11:23 pm

Привіт! Ібупрофен  https://darnytsia.ua/catalog/ibuprofen-darnitsya   допомагав мені у різних ситуаціях. Наприклад, коли у мене були сильні головні болі або мігрень, він дуже добре знімав біль. Також я використовувала його при зубному болі, коли не було можливості негайно звернутися до стоматолога. Одного разу я травмувала ногу під час спортивних занять, і Ібупрофен допоміг зменшити запалення і біль, що дозволило мені продовжувати рухатися. Загалом, цей препарат універсальний і дієвий у багатьох випадках, коли потрібне знеболення і протизапальна дія.

Від чого допомагає Ібупрофен? 20-06-2024-145403
Шипучка
Шипучка

Сообщения : 482
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Від чого допомагає Ібупрофен? Empty Re: Від чого допомагає Ібупрофен?

Сообщение автор Mirena Пн Июн 24, 2024 2:26 pm

Не всім цей прерарат допомагає. А може підробка...
Mirena
Mirena

Сообщения : 61
Дата регистрации : 2022-11-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Від чого допомагає Ібупрофен? Empty Re: Від чого допомагає Ібупрофен?

Сообщение автор Валентина Петрова Пн Июн 24, 2024 2:34 pm

Щоб зрозуміти якісні медичні препарати чи ні,  потрібно дізнаватися чи була проведена ОЦІНКА ВІДПОВІДНОСТІ МЕДИЧНИХ ВИРОБІВ В УКРАЇНІ . У компанії IMPROVE MEDICAL можна замовити таку послугу. Тут почитайте, для чого це потрібно і що дасть вам. На сайті є корисна інформація, яку бажано запам'ятати. Особливо такі послуги актуальні для виробників та постачальників, а також тих, хто закуповує продукцію.
Валентина Петрова
Валентина Петрова

Сообщения : 147
Дата регистрации : 2022-08-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Від чого допомагає Ібупрофен? Empty Re: Від чого допомагає Ібупрофен?

Сообщение автор Ksu Вт Июл 02, 2024 12:31 pm

А ви знали, що головний біль може мати алергічну природу?
Ksu
Ksu

Сообщения : 56
Дата регистрации : 2023-09-19
Возраст : 39

Вернуться к началу Перейти вниз

Від чого допомагає Ібупрофен? Empty Re: Від чого допомагає Ібупрофен?

Сообщение автор Александр Маслов Ср Июл 03, 2024 1:08 pm

Так, це правда. У мене сильні головні болі та алергія, це пов'язано. Тому я обов'язково купую таблетки Еріус https://www.aerius.com.ua/aerius-tabletki/ , з ними я можу почуватися нормальною повноцінною людиною. Якщо маєте алергічні мігрені, думаю, що вам також варто цей препарат спробувати.
Александр Маслов
Александр Маслов

Сообщения : 134
Дата регистрации : 2022-02-19
Возраст : 37

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения