Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Заміна ГРМ

Участников: 4

Перейти вниз

Заміна ГРМ Empty Заміна ГРМ

Сообщение автор grogi2 Ср Апр 03, 2024 9:22 pm

Друзі, маю проблему. Можу сказати, що новий ставив десь 120 тис км тому, зараз маю якісь звуки під час роботи двигуна при холостому, які не дуже мені подобаються. Ось думаю, вже пора на сервіс? Якої ви думки?

grogi2

Сообщения : 105
Дата регистрации : 2021-02-17

Вернуться к началу Перейти вниз

Заміна ГРМ Empty Re: Заміна ГРМ

Сообщение автор Despasito Ср Апр 03, 2024 9:23 pm

Можливо, це варто перевірити у спеціалістів. Звуки, які не були там раніше, можуть бути попередженням про проблеми з двигуном. Краще запобігти, ніж потім ремонтувати за більш великі гроші.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1164
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Заміна ГРМ Empty Re: Заміна ГРМ

Сообщение автор Шипучка Ср Апр 03, 2024 9:24 pm

Я згоден. Якщо автомобіль уже пройшов 120 тисяч кілометрів, це може бути час для профілактичного огляду. Не ризикуйте, перевірте його в сервісному центрі, це допоможе уникнути серйозних проблем у майбутньому.
Шипучка
Шипучка

Сообщения : 405
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Заміна ГРМ Empty Re: Заміна ГРМ

Сообщение автор Муха Ср Апр 03, 2024 9:28 pm

Я вирішив замінити ГРМ у своєму автомобілі і звернувся в Турбо Дизель Сервіс у Києві. Переваги цього сервісу надзвичайно очевидні. По-перше, ціни тут дуже доступні, починаючи від 3500 гривень, що, на мою думку, є дуже привабливим пропозицією. По-друге, гарантія на виконані роботи триває цілий рік, що свідчить про впевненість сервісу у якості своєї роботи. А головне - досвідчені майстри, які працюють тут, забезпечують відмінний результат. Рекомендую звертатися до Турбо Дизель Сервіс, якщо вам потрібна заміна ГРМ у Києві https://dieselservice.kiev.ua/uk/zamena-grm  зазвичай, з такими речами мені буває складно, але сервіс дійсно вразив мене своїм професіоналізмом та якістю обслуговування.
Муха
Муха

Сообщения : 925
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения