Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

RGS Ukraine

Перейти вниз

RGS Ukraine Empty RGS Ukraine

Сообщение автор Alexes Пт Фев 16, 2024 2:18 pm

"РГС Україна" є лідером сфері виготовлення високоякісних шестерень та валів, що знайшли своє застосування у множині промислових секторів. Наша присутність на українському ринку, зокрема в Києві, вирізняється впровадженням інноваційних виробничих процесів та непохитним забезпеченням якості нашої продукції на кожному етапі її створення. Наші об'єкти, обладнані для детальної металообробки, забезпечують високий стандарт якості наших виробів. Відвідайте наш сайт для більшої інформації: https://rgs-ukraine.com.ua/ua/p606361826-izgotovlenie-shesteren-valov.html

Ми ставимося до кожного замовлення як до унікальної вимоги, з особливою увагою до індивідуальних специфікацій, які надаються у формі креслень або зразків від наших клієнтів. Наше зручне місцерозташування в Святошинському районі Києва, на вулиці Екскаваторній, 30, забезпечує легкий доступ для клієнтів.

За потребою в консультації, замовленні продукції або при будь-яких інших запитаннях, будь ласка, зв'яжіться з нами за номерами (067) 749-94-95 або (050) 297-59-77. Ми доступні з понеділка по п'ятницю з 8:00 до 17:00, готові надати підтримку у досягненні ваших виробничих цілей.

Alexes

Сообщения : 28
Дата регистрации : 2022-01-20

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения