Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Квартира у новобудові

Участников: 2

Перейти вниз

Квартира у новобудові Empty Квартира у новобудові

Сообщение автор SuvaSuva Ср Янв 24, 2024 3:41 pm

Привіт! Хочу запитати поради, маю купувати собі квартиру в Києві, як гадаєте чи варто обирати новобудову? Моя сестра купила, так перші 2 роки спати нормально не могла, постійні ремонти...
SuvaSuva
SuvaSuva

Сообщения : 13
Дата регистрации : 2022-10-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Квартира у новобудові Empty Re: Квартира у новобудові

Сообщение автор Takenada Ср Янв 24, 2024 6:02 pm

SuvaSuva пишет:Привіт! Хочу запитати поради, маю купувати собі квартиру в Києві, як гадаєте чи варто обирати новобудову? Моя сестра купила, так перші 2 роки спати нормально не могла, постійні ремонти...


Привіт! Зрозуміло, що ви хочете зробити правильний вибір при купівлі квартири. Моя сестра теж обирала між новобудовою та вже готовим житлом. Ось мої роздуми: новобудова - це своєрідний ризик, але і можливість створити ідеальне житло. Якщо обрати надійного забудовника і дізнатися про його попередні проекти, то можна уникнути проблем.

Також, важливо добре вивчити репутацію забудовника та якість його робіт. Не забувайте враховувати розташування будинку та інфраструктуру навколо. Для більшої впевненості, зверніть увагу на відгуки мешканців і вивчіть деталі проекту.
А ось ЖК Оптимісто тут купили мої друзі собі квартиру, перевіряли дуже ретельно. Наразі задоволені всім.
Takenada
Takenada

Сообщения : 24
Дата регистрации : 2022-10-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения