Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Пошук віскі в онлайн

Участников: 2

Перейти вниз

Пошук віскі в онлайн Empty Пошук віскі в онлайн

Сообщение автор Despasito Пн Ноя 27, 2023 1:19 am

Привіт друзі! До мене планує найближчими днями приїхати мій друг, і я вирішив в честь цієї події придбати пляшку віскі. Порадьте смачний віскі, та онлайн магазин, в якому його модна придбати.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1168
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Пошук віскі в онлайн Empty Re: Пошук віскі в онлайн

Сообщение автор Муха Пн Ноя 27, 2023 1:24 am

Наскільки я зрозумів, ти ніколи не пив віскі, раз задаєш такі запитання. Я дуже люблю віскі та можу тобі від себе порадити дуже хороший інтернет-магазин, де купувати даний напій дуже вигідно.
Муха
Муха

Сообщения : 926
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Пошук віскі в онлайн Empty Re: Пошук віскі в онлайн

Сообщение автор Despasito Пн Ноя 27, 2023 1:28 am

Так ти вгадав, я ніколи не пив віскі, тому хочу пораду від того, хто розуміється в даному напої. Скажи, будь ласка, який віскі тобі подобається найбільше? І для зручності, будь ласка, залиш мені посилання на магазин, в якому його можна купити.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1168
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Пошук віскі в онлайн Empty Re: Пошук віскі в онлайн

Сообщение автор Муха Пн Ноя 27, 2023 1:34 am

Є у мене один самий улюблений віскі Jameson Irish Whiskey, 40%, 1 л  https://maudau.com.ua/category/viski який я як правило купую в інтернет-магазині Maudau. Віскі має багатогранний ванільно-медовий смак із ненав'язливим горіховим відтінком вдало доповнюється вкрапленням пряних нот.

Підкреслюється фруктово-ванільний післясмак з легким відтінком спецій. Зараз в магазині діє не маленька знижка -35%. Тому ти маєш можливість придбати віскі майже за половину ціни. І доставка в даному магазині, достатньо оперативна.
Муха
Муха

Сообщения : 926
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения