Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Який квадрокоптер вибрати з камерою чи ні?

Участников: 4

Перейти вниз

Який квадрокоптер вибрати з камерою чи ні? Empty Який квадрокоптер вибрати з камерою чи ні?

Сообщение автор dytsvit Вт Июл 18, 2023 2:11 pm

Мені 46 років, і я маю чудову сім'ю - п'ять дітей. Мої сини - 17 та 13 років, а дочки - 11 та 3 роки. Скоро вони святкуватимуть день народження, і я хочу зробити їм особливий подарунок. Вони так люблять активний відпочинок та дослідження, тому я вирішила придбати квадрокоптер з камерою. Цей квадрокоптер дозволить їм відкривати для себе захоплюючий світ з висоти пташиного польоту та фіксувати неймовірні моменти на фото та відео. Впевнена, що цей подарунок стане найкращим для моїх дітей і принесе їм незабутні враження та радість!

dytsvit

Сообщения : 9
Дата регистрации : 2022-03-24
Возраст : 33

https://dytsvit.com/ua/

Вернуться к началу Перейти вниз

Який квадрокоптер вибрати з камерою чи ні? Empty Re: Який квадрокоптер вибрати з камерою чи ні?

Сообщение автор Ale7ks Вс Окт 01, 2023 1:46 pm

Безсумнівно цікава ідея для подарунку. Дітям подобаються гаджети, тому вини повинні зацінити такий прикольний подарунок. 

Ale7ks

Сообщения : 61
Дата регистрации : 2021-12-29

Вернуться к началу Перейти вниз

Який квадрокоптер вибрати з камерою чи ні? Empty Re: Який квадрокоптер вибрати з камерою чи ні?

Сообщение автор AndriiZhypka Чт Янв 18, 2024 12:24 am

Коли вибираєте квадрокоптера з камерою чи без, звичайно без камери буде дешевше, але якщо купите з камерою, то тоді без камери більше не захочите. Якщо не знаєте де вибирати та купувати тоді рекомендую по особистому досвіді тут https://dronestore.com.ua/uk/ Сам у них купував квадрокоптера, прийшов такий як потрібно, ціли та неушкоджений і всі потрібні деталі були присутні і нічого зайвого, та щей купив, а потім случайно побачив що такий самий в розетці на пару тисяч дорожчий, тому зрадів що на розетку не заглянув бо знав цей магазин.

AndriiZhypka

Сообщения : 19
Дата регистрации : 2022-08-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Який квадрокоптер вибрати з камерою чи ні? Empty Re: Який квадрокоптер вибрати з камерою чи ні?

Сообщение автор Alex25 Пн Янв 29, 2024 4:58 pm

Звичайно без камери буде дешевше, але якщо купите з камерою, то тоді без камери більше не захочите...
Якщо не знаєте де вибирати та купувати, тоді рекомендую почитати відгуки і порівняти ціни в магазинах.

Alex25

Сообщения : 212
Дата регистрации : 2022-02-09

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения