Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Провайдер у Дніпрі

+2
Despasito
grogi2
Участников: 6

Перейти вниз

Провайдер у Дніпрі  Empty Провайдер у Дніпрі

Сообщение автор grogi2 Сб Июл 01, 2023 6:52 pm

Які умови договору і підключення у провайдерів Дніпра? Чи є обмеження на термін контракту, і чи передбачається плата за розірвання угоди, якщо я змушена буду переїхати або змінити провайдера в майбутньому?

grogi2

Сообщения : 105
Дата регистрации : 2021-02-17

Вернуться к началу Перейти вниз

Провайдер у Дніпрі  Empty Re: Провайдер у Дніпрі

Сообщение автор Despasito Пн Июл 03, 2023 10:38 am

Треба гарно вивчити умови підключення різних провайдерів, а вже потім обирати для себе
Despasito
Despasito

Сообщения : 1168
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Провайдер у Дніпрі  Empty Re: Провайдер у Дніпрі

Сообщение автор Муха Пн Июл 10, 2023 8:30 pm

Розгляньте для себе домашній інтернет від Київстар у Дніпрі https://kyivstar.ua/home-internet/region/dnipro сам таким користуюся та задоволений. Тарифи на інтернет дуже вигідні, особливо для нових абонентів. Акція для нових абонентів дозволяє безкоштовно підключитися і отримати ознайомчий доступ до гігабітного інтернету на перші 3 місяці. Це дійсно круто!
Муха
Муха

Сообщения : 926
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Провайдер у Дніпрі  Empty Re: Провайдер у Дніпрі

Сообщение автор InnaSvitla Вт Сен 12, 2023 5:21 am

Ось є актуальна інформація по місту Харків провайдери інтернет за адресою https://www.connect.net.ua/internet-provider-c/kharkov/ як раз мені потрібно було перейти на нового, адже якість послуг у мого старого провайдера була незадовільною - шукала саме таким чином. Просто, швидко, без зайвих проблем. Раджу спробувати тім нічого складного немає, зорієнтуватись можна прямо на сайті.

InnaSvitla

Сообщения : 51
Дата регистрации : 2022-05-04

Вернуться к началу Перейти вниз

Провайдер у Дніпрі  Empty Re: Провайдер у Дніпрі

Сообщение автор benny Вт Фев 06, 2024 5:16 pm

У меня тоже киевстаровский интернет

benny

Сообщения : 12
Дата регистрации : 2023-06-09

Вернуться к началу Перейти вниз

Провайдер у Дніпрі  Empty Re: Провайдер у Дніпрі

Сообщение автор Irish Вт Фев 06, 2024 5:19 pm

Привет! Я бы порекомендовала рассмотреть возможность подключения к сети КиевСтар. Они предлагают стабильное соединение и различные тарифные планы под разные потребности. Кроме того, для удобства пополнения счета вы можете воспользоваться сервисом city24.ua и пополнить киевстар онлайн.

Irish

Сообщения : 31
Дата регистрации : 2023-06-09

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения