Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Шукаю безперебійник

Участников: 4

Перейти вниз

Шукаю безперебійник Empty Шукаю безперебійник

Сообщение автор HiLLoKA Чт Июн 08, 2023 8:42 pm

Привіт усім! Я розглядаю можливість придбання безперебійника (ДБЖ) для свого дому в Харкові. Чи може хтось порадити, де найкраще купити ДБЖ в місті, а також який конкретно модель варто розглянути? Мені потрібен для забезпечення безперебійного живлення основних побутових приладів, таких як холодильник, комп'ютер і освітлення.

HiLLoKA

Сообщения : 26
Дата регистрации : 2021-08-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Шукаю безперебійник Empty Re: Шукаю безперебійник

Сообщение автор Despasito Чт Июн 08, 2023 8:43 pm

Привіт! Якщо ви шукаєте безперебійники в Харкові, рекомендую звернутися до спеціалізованих магазинів електротехніки або інтернет-магазинів. Там ви знайдете більший вибір моделей і зможете порівняти їх характеристики та ціни.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1162
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Шукаю безперебійник Empty Re: Шукаю безперебійник

Сообщение автор Simonna Чт Июн 08, 2023 8:44 pm

Я використовую безперебійники APC і мені вони досить задовольняють. Вони надійні, мають хорошу продуктивність і забезпечують стабільне живлення. Варто розглянути моделі з лінійки APC Back-UPS або APC Smart-UPS, залежно від ваших потреб. Вони мають різні потужності, тому ви зможете підібрати той, який підходить для вашого дому.
Simonna
Simonna

Сообщения : 13
Дата регистрации : 2021-08-12

Вернуться к началу Перейти вниз

Шукаю безперебійник Empty Re: Шукаю безперебійник

Сообщение автор Шипучка Чт Июн 08, 2023 8:48 pm

Simonna пишет:Я використовую безперебійники APC і мені вони досить задовольняють. Вони надійні, мають хорошу продуктивність і забезпечують стабільне живлення. Варто розглянути моделі з лінійки APC Back-UPS або APC Smart-UPS, залежно від ваших потреб. Вони мають різні потужності, тому ви зможете підібрати той, який підходить для вашого дому.

Я також можу підтримати рекомендацію щодо безперебійників APC. У мене є модель APC Back-UPS BV 1000VA, і вона відмінно справляється зі своїми завданнями. Ця модель забезпечує достатньо потужності для побутових приладів і має інтерфейс для з'єднання з комп'ютером. Цю модель купувала в магазині Алло <a href="https://allo.ua/ua/harkiv/istochniki-besperebojnogo-pitanija/" target="_blank">https://allo.ua/ua/harkiv/istochniki-besperebojnogo-pitanija/</a>, там дійсно вибір непоганий.

Шукаю безперебійник File_2431673949040
Шипучка
Шипучка

Сообщения : 405
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения