Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Ремонт власного будинку

+7
Александр Маслов
Валентина Петрова
Helena777
Ale7ks
Despasito
ariba
topdi
Участников: 11

Перейти вниз

Ремонт власного будинку Empty Ремонт власного будинку

Сообщение автор topdi Вт Май 30, 2023 8:43 am

Хто ремонтував свій будинок, у кого краще замовити ремонт будинку в Київській області?

topdi

Сообщения : 112
Дата регистрации : 2021-11-22

Вернуться к началу Перейти вниз

Ремонт власного будинку Empty Re: Ремонт власного будинку

Сообщение автор ariba Вт Май 30, 2023 9:22 am

Я, особисто, не мав досвіду з ремонтом будинку, але я чув про будівельну компанію "Modern Construction", яка спеціалізується на ремонті будинків в Києві та Київській області https://modernconstruction.com.ua/remont-budinkv-u-kiv-ta-oblast/. Я рекомендую звернутися до них для замовлення ремонту вашого будинку. "Modern Construction" має досвід і кваліфікованих фахівців, які зможуть виконати ремонтні роботи відповідно до ваших потреб та бажань. Вони надають повний спектр послуг, включаючи планування, дизайн, реконструкцію та будівництво. Звернувшись до "Modern Construction", ви можете бути впевнені у якісному та професійному виконанні ремонту вашого будинку.

Ремонт власного будинку Dizayn-chastnogo-doma-4-6

ariba

Сообщения : 97
Дата регистрации : 2021-11-22

Вернуться к началу Перейти вниз

Ремонт власного будинку Empty Re: Ремонт власного будинку

Сообщение автор Despasito Сб Июн 10, 2023 8:26 am

Мебель сейчас очень дорого стоит.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1168
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Ремонт власного будинку Empty Re: Ремонт власного будинку

Сообщение автор Ale7ks Пн Июн 26, 2023 10:15 am

А мене цікавить питання ремонту даху у власному будинку. Ми як могли відкладали не момент, але тягнути більше не можна, дах підтікає, тому потребує негайного ремонту. Як думаєте, яким матеріалом варто накрити будинок?

Ale7ks

Сообщения : 61
Дата регистрации : 2021-12-29

Вернуться к началу Перейти вниз

Ремонт власного будинку Empty Re: Ремонт власного будинку

Сообщение автор Helena777 Вт Июн 27, 2023 8:37 am

Ale7ks пишет:А мене цікавить питання ремонту даху у власному будинку. Ми як могли відкладали не момент, але тягнути більше не можна, дах підтікає, тому потребує негайного ремонту. Як думаєте, яким матеріалом варто накрити будинок?

Ремонт покрівлі, справді не можна відкладати на потім, це важлива річ, яку потрібно робити першочергово, тим більше якщо ви кажете, що дах уже почав текти. Зверніться до спеціалістів компанії Благосвіт, вони якраз займаються продажем різного покрівельного матеріалу, та зможуть порадити вам. Як на мене, то найкращим варіантом для покрівлі є металочерепиця, тому рекомендую переглянути наступний каталог https://blagosvit.com.ua/uk/category/metallocherepica-ua/ . В каталозі є підбірка різних видів металочерепиці, вони відрізняють за своїми характеристиками, кольором та товщиною.

Helena777

Сообщения : 28
Дата регистрации : 2022-02-23

Вернуться к началу Перейти вниз

Ремонт власного будинку Empty Re: Ремонт власного будинку

Сообщение автор Валентина Петрова Вс Июл 02, 2023 4:55 pm

А мены потрібна хорошої якості штучна трава для газону.
Валентина Петрова
Валентина Петрова

Сообщения : 103
Дата регистрации : 2022-08-25

Вернуться к началу Перейти вниз

Ремонт власного будинку Empty Re: Ремонт власного будинку

Сообщение автор Александр Маслов Вс Июл 02, 2023 6:35 pm

От магазин https://ccgrass.com.ua/ua , де можна обрати штучну траву для облаштування газонів, обирайте та замовляйте. Тут найбільший вибір дійсно якісного матеріалу з фото та детальним описом. Вибрати траву штучну тут буде не складно. Замовлення швидко висилають, якістю ви будете задоволені.
Александр Маслов
Александр Маслов

Сообщения : 80
Дата регистрации : 2022-02-19
Возраст : 36

Вернуться к началу Перейти вниз

Ремонт власного будинку Empty Re: Ремонт власного будинку

Сообщение автор Erika Ср Авг 16, 2023 9:32 pm

Ремонт собственного дома – задача, которая требует внимания и планировки. Если вы находитесь в Харькове и планируете обновить систему отопления и горячего водоснабжения, не забудьте рассмотреть варианты смесители однорычажные для ванны https://rozetka.com.ua/smesiteli-dlya-vanni/c4673620/56792=151277/ Смесители для ванны являются важной частью любой домашней системы. Выбирая Смеситель, обратите внимание на его производителя и энергоэффективность.

Erika

Сообщения : 11
Дата регистрации : 2022-09-22

Вернуться к началу Перейти вниз

Ремонт власного будинку Empty Re: Ремонт власного будинку

Сообщение автор Леонид Светлый Вт Сен 12, 2023 5:56 pm

Хлопці, а є поради щодо утеплення будинку? Чим красиво та надійно оформити фасад?
Леонид Светлый
Леонид Светлый

Сообщения : 35
Дата регистрации : 2022-06-16
Возраст : 37

Вернуться к началу Перейти вниз

Ремонт власного будинку Empty Re: Ремонт власного будинку

Сообщение автор Ольга Санина Вт Сен 12, 2023 6:48 pm

От також планую робити ремонт будинку та треба перш за все привести його до ладу зовні. Замовила матеріали в компанії Royal Fasade https://royalfasade.ua/ . Термопанелі, які вони виробляють, легкі та дуже прості та швидкі в установці. Можна монтувати в будь-який сезон, але я розраховую встигнути завершити встановлення поки тримається гарна погода. Думаю, що це реально здійснити. Як завершені проєкти виглядають, можете на сайті подивитись.
Ольга Санина
Ольга Санина

Сообщения : 31
Дата регистрации : 2023-08-03
Возраст : 38

Вернуться к началу Перейти вниз

Ремонт власного будинку Empty Re: Ремонт власного будинку

Сообщение автор Swordhammer Пт Янв 05, 2024 10:32 pm


У мене в будинку є баня, а коли потрібно було обладнання, то враховував усі крітерії. Тепер скажу, що Aquafortune - це ідеальне місце для того щоб купити обладнання для бані та сауни. Консультанти надали мені вичерпну інформацію про всі товари, допомогли вибрати оптимальний варіант, а ціни виявилися дуже привабливими. Крім того, великий асортимент та швидка доставка порадували. Раджу звертатися саме до Aquafortune, якщо потрібне обладнання для бані та сауни!

Swordhammer

Сообщения : 130
Дата регистрации : 2022-02-10

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения