Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Де можна знайти хороші настольні ігри в нашому місті?

Участников: 3

Перейти вниз

Де можна знайти хороші настольні ігри в нашому місті?  Empty Де можна знайти хороші настольні ігри в нашому місті?

Сообщение автор красата Пн Май 22, 2023 11:32 am

Де можна знайти хороші настольні ігри в нашому місті? Я хочу замовити щось цікаве для родинних посиденьок вихідного дня. Можливо, є якісь магазини або сайти, де пропонують широкий вибір ігор?
красата
красата

Сообщения : 124
Дата регистрации : 2021-02-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Де можна знайти хороші настольні ігри в нашому місті?  Empty Re: Де можна знайти хороші настольні ігри в нашому місті?

Сообщение автор Despasito Пн Май 22, 2023 11:33 am

Якщо шукати настільні ігри в Києві, то рекомендую звернути увагу на магазин на Подолі. Там завжди можна знайти щось цікаве і для дітей, і для дорослих. А ще у них приємні ціни!
Despasito
Despasito

Сообщения : 1162
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Де можна знайти хороші настольні ігри в нашому місті?  Empty Re: Де можна знайти хороші настольні ігри в нашому місті?

Сообщение автор Муха Пн Май 22, 2023 11:34 am

Я б цілком радила замовити настольні ігри в інтернеті. Нещодавно сама замовляла і все добре. Там багато цікавих пропозицій, і доставка швидка. Але, звісно, краще перш ніж замовляти, зчитати відгуки і переглянути фото, щоб бути впевненим у якості товару.
Муха
Муха

Сообщения : 925
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения