Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Новости. Харьковщина

Участников: 3

Перейти вниз

Новости. Харьковщина Empty Re: Новости. Харьковщина

Сообщение автор Лика Ср Апр 05, 2023 8:22 pm

День добрый! Хочу подсказать Вам сайт, где можно найти все новости нашего шоу-бизнеса и не только – это портал DELO.ua https://delo.ua/business/telecom/  . Там удобная система поиска информации, есть статьи не только о политике, IT технологиях, бизнесе, спорте, но и о наших звездах, здоровье и многом другом.

Лика

Сообщения : 29
Дата регистрации : 2021-11-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Новости. Харьковщина Empty Re: Новости. Харьковщина

Сообщение автор Alexes Пт Июн 02, 2023 12:06 pm

Всі самі актуальні новини балаклії я читаю на сайті слобіський край. Там оперативно оновлюють інформацію, тому я завжди в курсі подій.

Alexes

Сообщения : 28
Дата регистрации : 2022-01-20

Вернуться к началу Перейти вниз

Новости. Харьковщина Empty Re: Новости. Харьковщина

Сообщение автор rickpuer Вс Июн 18, 2023 4:52 pm

Цей сайт https://frada.com.ua/pro-finansovo-ekonomichnu-naukovu-radu/ новин про економіку та фінанси містить захоплюючі інтерв'ю з лідерами фінансової думки, пропонуючи читачам унікальну інформацію та точки зору. Сайт запрошує відомих економістів, інвесторів та бізнес-лідерів для докладних інтерв'ю, що охоплюють широке коло тем. Інтерв'ю надають платформу для дискусій, що наводять на роздуми, про майбутнє фінансів, інвестиційні стратегії та економічні тенденції. Однак було б корисно мати більш різноманітне коло тих, хто інтерв'ює, щоб забезпечити ширше представництво думок. Тим не менш, захоплюючі інтерв'ю додають цінність і дають читачам можливість навчатися та взаємодіяти із впливовими фігурами у фінансовому світі.

rickpuer

Сообщения : 66
Дата регистрации : 2022-02-06

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения