Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Нетримання сечі - що робити

+3
Despasito
Муха
Luter90
Участников: 7

Перейти вниз

Нетримання сечі - що робити Empty Нетримання сечі - що робити

Сообщение автор Luter90 Пт Мар 03, 2023 3:32 pm

Доброго дня. У мене після народження дитини почалися деякі інтимні проблеми . Не можу тримати сечу. Ні, не завжди. Коли сміюся, бо кашляю, або чихаю. Це дуже незручно. Особливо вважаючи на те, що у працюю з людьми. Підкажіть, що робити. Може хтось поділиться своим досвідом.

Luter90

Сообщения : 103
Дата регистрации : 2021-12-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Нетримання сечі - що робити Empty Re: Нетримання сечі - що робити

Сообщение автор Муха Пт Мар 03, 2023 3:37 pm

Моя дружина теж стикнулася з такою проблемою після народження дитини. Вона звернувся до лікаря, він порадив робити вправи Кегеля, щоб підвищити тонус м'язів тазу. До речі, ця вправа допомагає не тільки при нетримання сечі, але й зробить ваш секс більш яскравим.
Муха
Муха

Сообщения : 925
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Нетримання сечі - що робити Empty Re: Нетримання сечі - що робити

Сообщение автор Despasito Пт Мар 03, 2023 3:38 pm

Я б також порадив звернутися до лікаря-гінеколога. Вони зазвичай займаються такими проблемами. Можливо, у вас проблема зі статевими гормонами. Не варто затягувати з лікуванням, ця проблема може стати гіршою з часом.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1162
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Нетримання сечі - що робити Empty Re: Нетримання сечі - що робити

Сообщение автор Шипучка Пт Мар 03, 2023 3:46 pm

Luter90 пишет:Доброго дня. У мене після народження дитини почалися деякі інтимні проблеми . Не можу тримати сечу. Ні, не завжди. Коли сміюся, бо кашляю, або чихаю. Це дуже незручно. Особливо вважаючи на те, що у працюю з людьми. Підкажіть, що робити. Може хтось поділиться своим досвідом.

У мене теж була схожа проблема, і я звернулася до уролога у медичному центру "Мати та дитина" https://mdclinics.com.ua/ua/ Там мені провели спеціальне обстеження, і після цього призначили комплексне лікування, що включало в себе вправи Кегеля, фізіотерапію та інші процедури. Це зайняло кілька місяців, але тепер я маю повний контроль над своїм сечовипусканням. Рекомендую звернутися до цього медичного центру, якщо у вас є подібні проблеми.

Нетримання сечі - що робити 03-03-2023-164609
Шипучка
Шипучка

Сообщения : 405
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Нетримання сечі - що робити Empty Re: Нетримання сечі - що робити

Сообщение автор намесил Вс Апр 09, 2023 2:01 pm

Вам треба звернутися к лікарю-урологу Валецькому Роману Юрійовичу https://urology.lviv.ua/ він допоможе встановити причину вашої хвороби. Це у вас після пологів, мабуть щось застудили, але це інфекція. Не гайте час, а скоріше звертайтеся до професіонала.
намесил
намесил

Сообщения : 108
Дата регистрации : 2021-01-27
Возраст : 35

Вернуться к началу Перейти вниз

Нетримання сечі - що робити Empty Re: Нетримання сечі - що робити

Сообщение автор Азулина Пн Июн 05, 2023 8:54 am

Ну тут к урологу только с такими проблемами - это факт.
Азулина
Азулина

Сообщения : 9
Дата регистрации : 2021-02-26
Возраст : 25

Вернуться к началу Перейти вниз

Нетримання сечі - що робити Empty Re: Нетримання сечі - що робити

Сообщение автор Азулина Пн Июн 05, 2023 9:17 am

Якщо не знаєте де краще обстеження у уролога пройти, то раджу ось цю https://calm.ua/services/urologiya/litotrypsia/ медичну клініку лазерної медицині. В цьому медичному закладі працюють гарні лікарі які завжди готові прийти вам на допомогу.
Азулина
Азулина

Сообщения : 9
Дата регистрации : 2021-02-26
Возраст : 25

Вернуться к началу Перейти вниз

Нетримання сечі - що робити Empty Re: Нетримання сечі - що робити

Сообщение автор Бугор Вт Июн 06, 2023 6:54 pm

Ух та еще болячка, не повезло с такими проблемами
Бугор
Бугор

Сообщения : 7
Дата регистрации : 2022-04-21

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения