Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Купівля бензинового генератора

Участников: 2

Перейти вниз

Купівля бензинового генератора Empty Купівля бензинового генератора

Сообщение автор Муха Чт Янв 26, 2023 4:19 pm

Доброго дня! Вирішив собі додому купити бензиновий генератор, але хочеться такий, щоб не дуже багато витрачав бензину. Порадьте моделі генераторів, та магазин де його можна придбати.
Муха
Муха

Сообщения : 926
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Купівля бензинового генератора Empty Re: Купівля бензинового генератора

Сообщение автор Despasito Чт Янв 26, 2023 4:24 pm

Генераторів зараз дуже багато, всі вони по різному витрачають паливо. Звичайний бензиновий генератор витрачає 2.5 літрів на годину, я собі купив такий який витрачає 1.5 літрів. Тому якщо пошукати, можна знайти економний варіант.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1168
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Купівля бензинового генератора Empty Re: Купівля бензинового генератора

Сообщение автор Муха Чт Янв 26, 2023 4:28 pm

Мені також потрібний такий, щоб не дуже багато витрачав бензину, він зараз не дешевий. Підкажи, якої конкретно моделі твій генератор, та де ти його придбав? Мені дуже допоможе ця інформація!
Муха
Муха

Сообщения : 926
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Купівля бензинового генератора Empty Re: Купівля бензинового генератора

Сообщение автор Despasito Чт Янв 26, 2023 4:39 pm

У мене генератор бензиновий 5.5 кВт Konner Sohnen KS 6500C https://intstyle.com.ua/ua/tovari-dlya-doma/elektrotovari/generator/generator-benzinovij-konner-sohnen-ks-6500c купив я його в інтернет-магазині Intstyle, там мене дуже грамотно проконсультували спеціалісти, що допомогло в виборі.

Даний генератор оснащений блоком AVR, завдання якого входить формування вихідного сигналу правильної синусоїдальної форми. Як я вже вказував раніше, його розхід бензину 1.5 літрів в годину. Потужність 5.5 кВт, тому без проблем в мене в домі працює електрика та техніка. Відправка в даному магазині дуже швидка, часто в день замовлення, а хто проживає в Києві, може забрати самовивозом з самого магазину.

Купівля бензинового генератора Screen10
Despasito
Despasito

Сообщения : 1168
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения