Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Операція при катаракті

Участников: 4

Перейти вниз

Операція при катаракті Empty Операція при катаракті

Сообщение автор Шипучка Пт Сен 23, 2022 7:11 pm

Всім доброго доби. Хочу запитати. Скажіть, хто робив офтальмологічну операцію під час катаракти? Який результат? Підкажіть, де саме робили операцію. І скільки вона коштувала?
Шипучка
Шипучка

Сообщения : 405
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Операція при катаракті Empty Re: Операція при катаракті

Сообщение автор Xristina Пт Сен 23, 2022 7:32 pm

У мого діда катаракта. Йому офтальмолог призначив якісь краплі очей. Він їх капає двічі на день. Про операцію начебто не йдеться. Якщо хочете – можу запитати, як ці краплі називаються.

Xristina

Сообщения : 15
Дата регистрации : 2021-09-26

Вернуться к началу Перейти вниз

Операція при катаракті Empty Re: Операція при катаракті

Сообщение автор Despasito Пт Сен 23, 2022 7:34 pm

Я, звісно, не лікар-офтальмолог. Але оскільки я знаю, при катаракті все одно рано чи пізно доведеться робити операцію. Медикаментозне лікування може й гальмує процес, але проблему не прибирає.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1159
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Операція при катаракті Empty Re: Операція при катаракті

Сообщение автор Муха Пт Сен 23, 2022 7:47 pm

Катаракта - це офтальмологічне захворювання, при якому з віком очний кришталик каламутніє, тому людина починає бачити все як у тумані, нечітко. Це прогресуюче захворювання, і згодом людина може повністю засліпнути.
Лікування від катаракти є https://visium.com.ua/ua/lecheniye_katarakty/ Але воно лише гальмує цей процес. Але згодом все одно доведеться робити операцію. Операція полягає в тому, що хірург змінює кришталик. Ціна операції залежить в основному від ціни цього кришталика.

Операція при катаракті 28-05-2022-000527
Муха
Муха

Сообщения : 922
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения