Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Система контролю робочого часу працівників

Участников: 5

Перейти вниз

Система контролю робочого часу працівників Empty Система контролю робочого часу працівників

Сообщение автор Luter90 Пт Фев 11, 2022 3:27 pm

Добрий день. На часі система контролю робочого часу працівників. Щось, вони в мене розслабилися. Вже не раз розумів, що підлеглі не працюють на 100%. Підкажіть, яким методом можна вирішити питання?

Luter90

Сообщения : 112
Дата регистрации : 2021-12-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Система контролю робочого часу працівників Empty Re: Система контролю робочого часу працівників

Сообщение автор Шипучка Пт Фев 11, 2022 3:27 pm

Ще один експлуататор працівників. А може треба підвищити зарплату? Чи якіс бонуси організувати для підлеглих? А не впроваждувати систему стеження за робочим часом. Я була би проти такої системи.
Шипучка
Шипучка

Сообщения : 494
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Система контролю робочого часу працівників Empty Re: Система контролю робочого часу працівників

Сообщение автор Despasito Пт Фев 11, 2022 3:30 pm

Я з вами категорично не згоден, ви прийшли працювати, чи байдики бити? Якщо перше, то працюйте. Буде результат - будуть і зарплата і бонуси. Щодо питання сам шукаю рішення для раціонального контроля робочого часу.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1421
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Система контролю робочого часу працівників Empty Re: Система контролю робочого часу працівників

Сообщение автор Муха Пт Фев 11, 2022 3:31 pm

Ваші випади зрозумілі, але є рішення яке влаштує всіх - система контролю робочого часу https://www.bitrix24.ua/articles/time_control.php яку використовую і я.
Підлеглі спочатку теж реагували насторожено, але потім коли побачили інтеграцію з документообогім, телефонією та інші фішки, заспокоіілися і навіть покращили продуктивнісь.
Тут реалізована система м'якого контролю, працвники самі запускають і зупиняють таймер обліку робочого часу, а система сама готує звіти.
Спробуйте, я вважаю, вам повинно сподобатись.
Муха
Муха

Сообщения : 1118
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Система контролю робочого часу працівників Empty Re: Система контролю робочого часу працівників

Сообщение автор merka Сб Фев 12, 2022 3:32 pm

Что это за система контроля такая? Для чего она нужна? Ведь если работодатель так не доверяет работникам, то пусть ждет ответной реакции. Может вы еще камеры поставите в каждом кабинете? Слабо?

merka

Сообщения : 34
Дата регистрации : 2022-02-09

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения