Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

канцелярські товари

Участников: 4

Перейти вниз

канцелярські товари  Empty канцелярські товари

Сообщение автор Муха Ср Ноя 08, 2023 7:51 pm

Привіт, друзі! Які канцелярські товари найбільш популярні серед школярів? Чи є якісь спеціфічні речі, на які варто звернути увагу при закупці?
Муха
Муха

Сообщения : 931
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

канцелярські товари  Empty Re: канцелярські товари

Сообщение автор Despasito Ср Ноя 08, 2023 8:21 pm

Доброго дня! Я працюю вчителем математики в середній школі. Для організації конкурсу з математики мені потрібні були спеціальні канцтовари — лінійки, циркулі, олівці та геометричні набори. Оптом таке не просто знайти, але https://alexkanc.com.ua/kancelyarsk-tovari/ мене врятував. Ціни виявилися набагато нижчими, ніж я очікував, а якість товарів мене приємно здивувала. Сервіс також на висоті: менеджери допомогли підібрати найкращі варіанти для моїх потреб. Всім колегам раджу!
Despasito
Despasito

Сообщения : 1183
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

канцелярські товари  Empty Re: канцелярські товари

Сообщение автор Валентина Петрова Вт Янв 16, 2024 3:20 pm

Дешевше буде канцтовари в інтернеті замовляти
Валентина Петрова
Валентина Петрова

Сообщения : 104
Дата регистрации : 2022-08-25

Вернуться к началу Перейти вниз

канцелярські товари  Empty Re: канцелярські товари

Сообщение автор Валерия Ср Янв 17, 2024 10:49 am

Так ви праві звичайно і я так вже і давно зрозуміла. Щоразу, коли сідала порівнювати ціни на канцелярські товари, було очевидно, що такі краще купувати в мережі інтернет на профільних ресурсах. Один такий магазин канцелярських товарів https://germes.one/kancelyarski-tovari-c30/ вже навіть і підібрала для себе, це Гермес. Асортимент там дуже широкий і ціни вигідні. Тому і вам раджу на такий свою увагу звернути
Валерия
Валерия

Сообщения : 47
Дата регистрации : 2023-12-18

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения