Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Жіночі модне взуття

+4
Coochy
Шипучка
Despasito
Красотка
Участников: 8

Перейти вниз

Жіночі модне взуття Empty Жіночі модне взуття

Сообщение автор Красотка Сб Окт 01, 2022 8:10 am

При покупці взуття завжди намагаюся звертати увагу на те, з чого вона зроблена. Добре і довго носиться тільки те, що виготовлено з натуральних матеріалів. Нещодавно побачила в рекламі красиві шкіряні черевики, чи то сірого, чи бежевого кольору. Хто знає де купити такі?

Красотка

Сообщения : 2
Дата регистрации : 2022-10-01

Вернуться к началу Перейти вниз

Жіночі модне взуття Empty Re: Жіночі модне взуття

Сообщение автор Despasito Сб Окт 01, 2022 8:12 am

Ох, вже ці жінки! Ну, якщо ти бачила рекламу, чому ж не зберегла посилання? Навіщо ускладнювати собі життя? Зараз можна за допомогою Google Lens легко знайти все, що ти бачиш у рекламах.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1183
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Жіночі модне взуття Empty Re: Жіночі модне взуття

Сообщение автор Красотка Сб Окт 01, 2022 8:13 am

Навіщо це все? Звичайно, я знаю про існування Google Lens. Перейшла за посиланням, мого розміру немає і вже не буде. Аналогічний товар у іншому магазині не підійшов мені за якістю. Ще в одному магазині чомусь мені ніхто не відповідає, напевно, вони закрилися.

Красотка

Сообщения : 2
Дата регистрации : 2022-10-01

Вернуться к началу Перейти вниз

Жіночі модне взуття Empty Re: Жіночі модне взуття

Сообщение автор Шипучка Сб Окт 01, 2022 8:15 am

Красотка пишет:При покупці взуття завжди намагаюся звертати увагу на те, з чого вона зроблена. Добре і довго носиться тільки те, що виготовлено з натуральних матеріалів. Нещодавно побачила в рекламі красиві шкіряні черевики, чи то сірого, чи бежевого кольору. Хто знає де купити такі?
Приблизно я зрозумів, які жіночі черевики https://vittorossi.ua/ua/shop/zhenskie_modeli/obuv/ ти шукаєш. Перейди за цим посиланням, там на першій сторінці є ботильйони такого кольору. Якщо купуватимеш, відразу оформи собі бонусну картку на сайті, вже з першої покупки отримаєш вигоду. Про цей магазин дізнався зовсім випадково місяць тому. Виявляється, вони дають хороші знижки на моделі минулих колекцій.
Ті черевики, які коштували 5000, можна купити за 2000 грн. Саме така турбота про клієнта і підкупила, тепер всім знайомим рекомендую цей магазин.
Жіночі модне взуття Image
Шипучка
Шипучка

Сообщения : 413
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Жіночі модне взуття Empty Re: Жіночі модне взуття

Сообщение автор Coochy Пн Окт 03, 2022 10:14 am

Да, не слишком то и дорого
Coochy
Coochy

Сообщения : 8
Дата регистрации : 2022-08-06

Вернуться к началу Перейти вниз

Жіночі модне взуття Empty Re: Жіночі модне взуття

Сообщение автор Irish Вт Фев 27, 2024 10:54 pm

В интернете есть все!

Irish

Сообщения : 31
Дата регистрации : 2023-06-09

Вернуться к началу Перейти вниз

Жіночі модне взуття Empty Re: Жіночі модне взуття

Сообщение автор Eryka Вт Фев 27, 2024 10:58 pm

Привіт! Я обожнюю взуття New Balance! Воно чудово поєднує у собі стиль і комфорт. Можу порекомендувати тобі магазин MD Fashion. Вони мають великий вибір моделей New Balance, починаючи від класичних до останніх релізів. Також ціни там доволі прийнятні, а якість взуття завжди на висоті. Ти точно знайдеш те, що шукаєш!

Жіночі модне взуття 0800f9553bba1d6c1a4630f30aed

Eryka

Сообщения : 17
Дата регистрации : 2023-06-19

Вернуться к началу Перейти вниз

Жіночі модне взуття Empty Re: Жіночі модне взуття

Сообщение автор Xristina Ср Апр 17, 2024 4:30 pm

А что можете сказать за сандали, как вам такой вид обуви и где можно купить подходящие для себя?

Xristina

Сообщения : 15
Дата регистрации : 2021-09-26

Вернуться к началу Перейти вниз

Жіночі модне взуття Empty Re: Жіночі модне взуття

Сообщение автор grogi2 Чт Апр 18, 2024 9:30 pm

Привет! Если ты такой же фанат стиля и комфорта, как и я, то обязательно обрати внимание на новую линейку сандалий от adidas. Эти сандалии https://www.adidas.ua/obuv/sandalii-i-shlepanczy просто находка для тех, кто ценит качество и удобство. Я недавно купила себе пару, и просто в восторге от них! Первое, что меня поразило - это мягкая и амортизирующая подошва, которая обеспечивает комфорт даже при длительных прогулках. А дизайн сандалий просто шикарен - стильный и современный, с легким спортивным акцентом. Я часто ношу их как на пляж, так и в городе, и всегда получаю комплименты за свой выбор обуви. К тому же, материалы, используемые adidas, очень прочные и долговечные, так что я уверена, что эти сандалии прослужат мне долгие годы.

grogi2

Сообщения : 105
Дата регистрации : 2021-02-17

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения