Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Набір стамесок

Участников: 4

Перейти вниз

Набір стамесок Empty Набір стамесок

Сообщение автор Муха Пн Дек 27, 2021 12:18 pm

У мене чоловік професійний столяр, і я хотів би подарувати йому новий набір стамесок, а то в нього вже старий інструмент, і він завжди нервує, коли працює. Хтось замовляв такі набори в інтернеті?
Муха
Муха

Сообщения : 895
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Набір стамесок Empty Re: Набір стамесок

Сообщение автор Despasito Пн Дек 27, 2021 12:18 pm

Так, купуйте стамески набором. Це, по-перше, вигідно, а по-друге, дуже зручно. У наборі є всі необхідні розміри стамесок для досвідчених столярів. Вони підібрані дуже грамотно.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1119
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Набір стамесок Empty Re: Набір стамесок

Сообщение автор Luter90 Пн Дек 27, 2021 12:19 pm

Може, ви краще подаруєте йому гроші, а він сам собі підбере? Просто професіонал точно знає, що йому потрібно, а ви не хвилюватиметеся про те, що купили неправильний набір. Подумайте над моєю пропозицією.

Luter90

Сообщения : 97
Дата регистрации : 2021-12-11

Вернуться к началу Перейти вниз

Набір стамесок Empty Re: Набір стамесок

Сообщение автор grogi2 Пн Дек 27, 2021 12:20 pm

Так, всі майстри нервуються, коли під рукою немає гарного інструменту.
Я теж столяр і знаю, що це таке. Я тут замовляв долото і стамески https://ars.ua/instrumenti/ruchnij-instrument/doloto-ta-stameski/ набором різної ширини для особистого користування, інструмент мені дуже сподобався.
Видно, що виробник підійшов до справи.
У наборі є чотири елементи. Передбачені ергономічні ручки, які суттєво збільшують результат роботи та знижують навантаження на руки.
Обов'язково зайдіть у каталог і ви точно підберете хороший подарунок для чоловіка.
Набір стамесок 236956754

grogi2

Сообщения : 98
Дата регистрации : 2021-02-17

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения