Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Чи чули ви щось про перверзних нарцисів?

Участников: 3

Перейти вниз

Чи чули ви щось про перверзних нарцисів? Empty Re: Чи чули ви щось про перверзних нарцисів?

Сообщение автор Despasito Сб Дек 11, 2021 1:40 pm

Ви знаєте, звичайних нарцисів знаю декілька людей з мого оточення. Це загалом цілком безпечні та цікави люди, якщо не звертати увагу на їх нарцисизм. Якщо честно, то це навіть визиває сміх у багатьох людей) Ось. Але перверзних нарцисів не знаю, та навіть не маю гадки що то таке.
Despasito
Despasito

Сообщения : 1137
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи чули ви щось про перверзних нарцисів? Empty Re: Чи чули ви щось про перверзних нарцисів?

Сообщение автор Муха Сб Дек 11, 2021 4:13 pm

Я чула про таких "істот". Про них можна сказати, що вони як вампіри. Їх цікавлять стосунки з яскравими та успішними людьми, з яких вони потім ніби висмоктують життєдайну енергію. Такі люди руйнують життя. Я читала статтю про них. Жах!
Муха
Муха

Сообщения : 907
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Чи чули ви щось про перверзних нарцисів? Empty Re: Чи чули ви щось про перверзних нарцисів?

Сообщение автор красата Сб Дек 11, 2021 5:53 pm

Слава Богу, мене таке лихо оминуло, але це сталося з моїм знайомим, який був закоханий у таку, як він казав, femme fatale ( фатальну жінку). Спочатку це була неймовірна, емоційна та ексцентрична пара, але потім в них все зайшло у глухий кут.
Він не міг розірвати стосунки, адже вона його не випускала, тому що за натурою перверзний нарцис https://blog.karpachoff.com/perverznyy-narciss-kak-ego-raspoznat-i-chto-delat Все закінчилось лише тоді, коли ця жінка знайшла собі нову жертву, залишивши мого друга у дуже важкому психоемоційному стані. Він навіть лікувався, і це правда!
Чи чули ви щось про перверзних нарцисів? 0UXJHeU0.jpg?download=1&name=%D0%A1%D0%BA%D1%80%D0%B8%D0%BD%D1%88%D0%BE%D1%82%2011-12-2021%2019:52:59
красата
красата

Сообщения : 124
Дата регистрации : 2021-02-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения