Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

Люстра до вітальні

+3
Шипучка
grogi2
Муха
Участников: 7

Перейти вниз

Люстра до вітальні Empty Люстра до вітальні

Сообщение автор Муха Вт Авг 24, 2021 7:55 pm

Звертаюсь до всіх! Терміново шукаю гарну люстру до вітальні (через тиждень прийдуть монтувати, а я все ніяк не можу знайти те, що треба) в сучасний інтер’єр в контрастних біло-чорних кольорах. Хто що може порадити?
Муха
Муха

Сообщения : 892
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Люстра до вітальні Empty Re: Люстра до вітальні

Сообщение автор grogi2 Вт Авг 24, 2021 7:57 pm

Вибрати дейстительно не так просто, як може здатися на перший погляд, мені свого часу прішлоссь попітніти. Поки вибрав гідний варіант. Дивився в основному в місцевих магазинах.

grogi2

Сообщения : 97
Дата регистрации : 2021-02-17

Вернуться к началу Перейти вниз

Люстра до вітальні Empty Re: Люстра до вітальні

Сообщение автор Шипучка Вт Авг 24, 2021 7:59 pm

А ми свою люстру знайшли на ринку! Може і вам варто подивитися варіанти? Я думаю, у вас в місті повинні бути будівельні ряди. А якщо ні, то краще дивитися в інтернеті, відповідно і замовляти.
Шипучка
Шипучка

Сообщения : 389
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Люстра до вітальні Empty Re: Люстра до вітальні

Сообщение автор Despasito Вт Авг 24, 2021 8:01 pm

Не знаю, що саме ви шукаєте (лаконічний невеликий світильник чи шикарну підвісну конструкцію, з металу чи пластику і т.д.), але можу розповісти про наш досвід ремонту в кількох квартирах. Ми замовляли на цьому сайті всі люстри https://ars.ua/osvitlennja/svitilniki/ljustri/ і дуже задоволені.
По-перше, великий вибір на будь-який смак.
По-друге, дуже адекватні ціни. Ну, і що особливо впало в око, тут є деякі позиції, яких не бачили ніде.
Впевнена, що ви знайдете все, що вам потрібно!
Люстра до вітальні Lustra-v-gostinnuyu
Despasito
Despasito

Сообщения : 1116
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

Люстра до вітальні Empty Re: Люстра до вітальні

Сообщение автор Церилла Чт Авг 26, 2021 12:13 pm

У нас кухня с гостиной объедены и сделано несколько световых точек освещения на потолке. В любом случае нужны в одном стиле, поэтому хотим купить люстру на кухню просто чуть меньших размеров, чем для зоны гостиной.
Церилла
Церилла

Сообщения : 75
Дата регистрации : 2021-04-27

Вернуться к началу Перейти вниз

Люстра до вітальні Empty Re: Люстра до вітальні

Сообщение автор Fruktik Ср Авг 10, 2022 4:48 pm

Я вам порекомендую вам вот этот интернет магазин светильников У меня похожий ремонт, поэтому тоже как вы, искала подобные варианты. И только в данном магазине смогла найти красивые и качественные светильники и люстру. Цены на ассортимент хорошие, а выбор безусловно большой. Так что заходите и смотрите, вдруг вам что-то приглянется.

Fruktik

Сообщения : 142
Дата регистрации : 2021-05-17

Вернуться к началу Перейти вниз

Люстра до вітальні Empty Re: Люстра до вітальні

Сообщение автор Сергій Ср Сен 14, 2022 7:25 am

Ремонт всегда сложно и непросто. Мы вот длительный период думали, как бы максимально быстро и красиво сделать ремонт в квартире. И по окончанию ремонта решено было купить красивую люстру для зала https://svetua.com.ua/catalog/lyustry-v-zal/. Тут просто отличного качества товары.

Сергій

Сообщения : 7
Дата регистрации : 2021-11-10

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу

- Похожие темы

 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения