Форум города Харьков
Вы хотите отреагировать на этот пост ? Создайте аккаунт всего в несколько кликов или войдите на форум.

М'ясорубка

Участников: 5

Перейти вниз

М'ясорубка Empty М'ясорубка

Сообщение автор Шипучка Сб Янв 14, 2023 1:26 pm

У мами незабаром буде день народження. Хочу їй подарувати електричну м'ясорубку. Тому що вона досі крутить м'ясо звичайною механічною м'ясорубкою. Порадьте, де можна подивитися електричні м'ясорубки.
Шипучка
Шипучка

Сообщения : 390
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

М'ясорубка Empty Re: М'ясорубка

Сообщение автор JeckShepard Сб Янв 14, 2023 4:48 pm

Сучасними електричними м'ясорубками не тільки м'ясо можна крутити. У наших сусідів така м'ясорубка, так вони розказують, що, коли салати на зиму консервують, то овочі на них не ріжуть ножем, а шинкують на своїй м'ясорубці. Ось так.

JeckShepard

Сообщения : 15
Дата регистрации : 2021-12-08

Вернуться к началу Перейти вниз

М'ясорубка Empty Re: М'ясорубка

Сообщение автор Despasito Сб Янв 14, 2023 4:51 pm

У нас теж звичайна механічна м'ясорубка. Але я хочу купити собі електричну мясорубку. Скільки сил та час уходить на цю процедуру. Скільки, цікаво, зараз коштує електрична мясорубка?
Despasito
Despasito

Сообщения : 1119
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

М'ясорубка Empty Re: М'ясорубка

Сообщение автор Муха Сб Янв 14, 2023 5:11 pm

Шипучка пишет:У мами незабаром буде день народження. Хочу їй подарувати електричну м'ясорубку. Тому що вона досі крутить м'ясо звичайною механічною м'ясорубкою. Порадьте, де можна подивитися електричні м'ясорубки.

Я би вам порадив зайти на сайт Алло - там є дуже великий вибір м'ясорубок  https://allo.ua/ua/products/masorubki/   Ціни різні - в залежності від бренда виробника, технічних характеристик, функціоналу, кількості насадок.
Так що це вам самому треба дивитися та вибирати.
Я там собі купив електричну мясорубку Бош по акції за три тисячі гривень замість трьох з половиною. Для такого бренда, самі розумієте, це невелика ціна.
Ось так, до речі, виглядає ця електром'ясорубка:

М'ясорубка Mcsa02887118_j1452_2211660_mfw2500w_def


Последний раз редактировалось: Муха (Пн Янв 30, 2023 11:11 pm), всего редактировалось 2 раз(а)
Муха
Муха

Сообщения : 895
Дата регистрации : 2020-09-24

Вернуться к началу Перейти вниз

М'ясорубка Empty Re: М'ясорубка

Сообщение автор Qiwi Вс Янв 15, 2023 11:35 am

ого я смотрю, что уже и элеткронные есть, действительно прогресс не стоит на месте, интересно что еще такого придумают?

Qiwi

Сообщения : 91
Дата регистрации : 2021-11-08

Вернуться к началу Перейти вниз

Вернуться к началу


 
Права доступа к этому форуму:
Вы не можете отвечать на сообщения